سازندگان Daemon X Machina به دنبال استخدام توسعه دهنده برای تولید بازی‌های پیشرفته‌ی نسل بعدی هستند

19 آذر 1399 - 16:30
فرست استودیو

فرست استودیو (First Studio)، یکی از زیر مجموعه‌های شرکت مارولس (Marvelous)، هم‌اکنون در حال کار برروی چندین پروژه‌‌ی جدید بوده و به دنبال استخدام توسعه دهندگان با تجربه برای تولید «بازی‌های پیشرفته» برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس و سری اس است. طبق اطلاعات منتشر شده، تعدادی از این پروژه‌ها مربوط به عناوین اکشن و نقش آفرینی هستند. شاید جالب باشد بدانید که فرست استودیو در آخرین آگهی استخدامی خود به یک بازی «نقش آفرینی جدید با مقیاس بزرگ» اشاره کرده است.

این استودیوی جوان که در سال ۲۰۱۷ کار خود را به عنوان یکی از استودیو‌های داخلی مارلوس آغاز کرد، تاکنون در ساخت عناوینی نظیر God Eater 3 برای بندای نمکو (Bandai Namco)، بازی Fate/EXTELLA Link برای اکس‌سید گیمز (XSEED Games) و Daemon X Machina نقش داشته است. البته توسعه دهندگان فعال در فرست استودیو برروی بازی‌های قدیمی‌تر مانند Soul Sacrifice و Soul Sacrifice Delta برای کنسول پلی‌استیشن ویتا نیز کار کرده‌اند. حال با فرا رسیدن نسل جدید کنسول‌ها و عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس و سری اس، به نظر می‌رسد که فرست استودیو قصد دارد تا از قدرت بالای سخت افزاری دستگاه‌های جدید سونی و مایکروسافت استفاده کرده تا بتواند عناوین جدید و بزرگ‌تری را توسعه دهد. متاسفانه به غیر از تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، اطلاعات بیشتری از بازی نقش آفرینی بزرگ این استودیو در دسترس نیست.

بازی جدید فرست استودیوعنوان Daemon X Machina، جدیدترین بازی فرست استودیو، هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید