تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Temtem منتشر شد

۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

بازی Temtem بالاخره برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گرفت و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در مورد آن چه خواهد بود. همزمان با این اتفاق، تریلر زمان عرضه‌ی این نسخه نیز منتشر شد که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

دو استودیوی کرما (Crema) و هامبل گیمز (Humble Games) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Temtem را به عهده دارند، امروز به وعده‌ی خود عمل کرده و این بازی را با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دادند. البته این انتشار در واقع به نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی مربوط می‌شود. نسخه‌ی اصلی در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و نینتندو سوییچ نیز خواهد رسید.

Temtem عنوانی در سبک ماجراجویی و به صورت چند نفره محسوب می‌شود که ابتدا اوایل امسال و به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. در این عنوان باید با تیم خود همراه شده و علاوه‌بر کشف رمز و رازهای مختلف، به نبرد با سیل عظیمی از دشمنان نیز بپردازید. پس از پایان هر ماموریت، امتیازاتی را از آن خود می‌کنید. به وسیله‌ی آن‌ها قادر خواهید بود تا ظاهر و مهارت‌های خود را تغییر دهید. بی شک تجربه‌ی این اثر با دوستان می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. در مراسم State of Play هم ویدئویی از این بازی عرضه شد که از طریق این نشانی می‌توانید شاهد آن باشید.

به طور کلی شش جزیره در بازی Temtem وجود دارند که در هر یک اتفاقات جالبی در حال رخ دادن هستند. در جریان ماموریت‌هایی که دارید، می‌توانید به هر یک از این جزایر سفر داشته و از مناظر و هیجان بالای آن‌ها لذت ببرید. تیم سازنده سعی داشته که داستان خوبی را روایت کند و تا حد زیادی هم در این زمینه موفق بوده است. محتویات بی شماری هم در این عنوان به چشم می‌خورد که بازی‌بازان را ساعت‌ها جذب خواهد کرد. همچنین سازندگان قول داده‌اند که پشتیبانی خوبی از این بازی داشته باشند و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی حاوی رویدادها، مراحل و شخصیت‌ها را در دسترس قرار دهند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر از بازی Temtem همچون تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی اصلی، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام پلی‌استیشن ۵ این بازی به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید