گیفت کارت
گیفت کارت

بازی HeatWave برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ معرفی شد

۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
HeatWave

استودیوی پریمیتر گیمز (Perimeter Games) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی HeatWave پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، نخستین ویدئو از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

HeatWave از سری عناوین استراتژی محور و بقا است که استودیوی پریمیتر گیمز به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارد. این عنوان قرار است اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. بنابراین بدیهی است که این بازی هنوز در مراحل توسعه قرار دارد و تاریخ دقیق برای عرضه‌ی آن مشخص نیست.

داستان بازی HeatWave به سال ۲۰۸۰ میلادی و منطقه‌ی آلاسکا مربوط می‌شود؛ زمانی که تغییرات آب و هوایی جدیدی در جهان ایجاد شده و همه در شوک به سر می‌برند. حال علاوه‌بر این، شما در یک جنگ تمام عیار با دشمنان خود هستند و باید بهترین راهبردها را در جهت پیروزی انتخاب کنید. پس باید با تیم خود به خوبی هماهنگ شده و از سلاح‌ها و آیتم‌های مفیدی برای از بین بردن حریفان بهره ببرید.

به نقل از تیم سازنده، نقشه‌ی این بازی نسبتا وسیع است و رمز و رازهای زیادی هم در آن یافت می‌شود. همچنین پس از پایان هر ماموریت، قادر هستید تا مهارت‌های خود را ارتقا داده و با قدرت بیشتری در میدان نبرد حاضر شوید. در وهله‌ی اول باید کمپ خود را تشکیل داده و به مرور زمان آن را مجهزتر کنید. انتخاب تصمیمات درست در این عنوان حرف اول را می‌زند و در تعیین سرنوشت داستان آن بسیار موثر است. بنابراین باید به خوبی مراقب این قضیه باشید.

در بازی HeatWave این امکان را دارید که سازه‌های مختلف را تشکیل داده و از آن‌ها بهره ببرید. ضمنا باید مدیریت خوبی برای منابع خود داشته باشید؛ چرا که اگر این کار انجام نشود، بسیاری از افراد گروه جانشان را از دست خواهند داد. مهارت‌های شما باید تا حدی زیادی شود که به همراه تیمتان بتوانید سلاح‌های گوناگونی را تولید کنید. بی شک وقتی اسم بقا و عناوین این سبک می‌آید، می‌دانیم که گرسنگی شخصیت‌ها نیز باید برطرف شود. در همین راستا، قادر هستید تا به شکار پرداخته و از حیوانات مختلف برای رفع این نیاز خود استفاده نمایید.

در مجموع اگر از علاقه‌مندان ژانرهای گفته شده هستید، در آینده منتظر اخبار بیشتر از بازی HeatWave باشید. در پایان می‌توانید نخستین تریلر از این اثر را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید