گیفت کارت
گیفت کارت

از ما بپرسید | گیمفا همیشه با شما همیشه در کنار شما

۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰

سلام و درود به همه شما گیمفایی‌های عزیز. امیدوارم هر جا که هستید حالتان خوب باشد و روزهای خوبی را سپری کنید. مدت زیادی است که در کنار شما هستیم و به عنوان برترین وب‌سایت خبری-تحلیلی بازی‌های رایانه‌ای همیشه سعی داریم تا بهترین و به روزترین مطالب را به سمع و نظر شما گیمفایی‌های عزیز برسانیم.

شما بهتر از هز کس دیگه‌ای می‌دانید که گیمفا بیشتر از هر چیز دیگری به وجود کاربرای فهیم و خوبی مثل شما بسیار افتخار می‌کند و خشحالیم که که طی این سال‌ها همیشه با ما همراه بوده‌اید. به نوعی بایدگفت شما نه یک کاربر یا یک عضو معمولی بلکه  دیگر عضوی از خانواده بزرگ گیمفا هستید؛ خانواده‌ای که هر روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود.

مهم‌ترین هدف ما در گیمفا این است که بتوانیم اوقات بسیار خوب و سرگرم کننده‌ای برای شما گیمفایی‌های عزیز و دوست داشتنی رقم بزنیم و همیشه طی این مدت سعی کردیم تا به تک تک درخواست‌هایی که از تیم خبری و تیم تحریریه داشتید به صورت ویژه‌ای توجه کنیم و تلاش کردیم تا با انتشار آیتم‌های جدیدی نظیر پادکست صوتی و مقالات نقد و بررسی جدید ( اعم از تحلیلی و ویدئویی) به بسیاری از این درخواست‌ها عمل کنیم و در آینده نیز این موضوع را ادامه خواهیم داد.

اما گذشته از این موارد، جای خالی یک موضوع احساس می‌شود؛ بستری که بتوانید به صورت آزادانه نظرات و پیشنهادات و یا حتی انتقادات خود از مجموعه‌ی گیمفا و به طور کلی وب‌سایت گیمفا را به صورت آزاد و بدون هیچ مشکلی بیان کنید. ما همیشه بر این تلاش هستیم تا کیفیت و تنوع فعالیت‌های خود را افزایش دهیم اما این موضوع بدون کمک شما و همراهی شما گیمفایی‌های عزیز هرگز امکان پذیر نیست پس شک نکنید که تک تک نظرات، پیشنهادات و  انتقادات شما خوانده می‌شود و حدالامکان به تمامی آن‌ها پاسخ خواهیم داد. همچنین دقت داشته باشید که این پست تنها مخصوص پیشنهادات و یا انتقادات نیست اگر سوالی در هر زمینه‌ی دیگری از جمله مباحث مربوط به بازی‌های ویدیویی نیز دارید می‌توانید در همین پست مطرح کنید تا ما به شما راهنمایی کنیم.

گیمفا همیشه با شما همیشه در کنار شما

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید