بازی Dragon Age 4 «برای اولین بار» در The Game Awards نمایش داده خواهد شد

۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
Dragon Age 4

استودیوی بایوور (BioWare) اخیرا به صورت رسمی تایید کرده بود که بازی به شدت مورد انتظار Dragon Age 4 در مراسم The Game Awards امسال حضور خواهد داشت. این استودیو این بار به سراغ حساب توییتر خود آمده و اطلاعاتی اندک از آن‌چه که باید در این نمایش هیجان‌انگیز انتظار داشته باشیم را در اختیار هواداران قرار داده است.

استودیوی بایوور (BioWare) در پیام خود تایید کرده است که کاربران آخر این هفته می‌توانند «برای اولین بار نگاهی داشته باشند به این ماجراجویی بعدی سری Dragon Age». در انتهای پیام منتشر شده، استودیوی سازنده تصویری از بازی Dragon Age 4 به همراه لوگوی سری که کمی متفاوت‌تر از گذشته به نظر می‌رسد را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است.

تصویر بازی Dragon age 4

بازی Dragon Age 4 در جریان مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۸ رسما معرفی و تریلری بسیار کوتاه از آن به نمایش گذاشته شد. پس از آن نیز تیم سازنده تریلری از روند ساخت بازی را با هواداران به اشتراک گذاشت. حال باید منتظر ماند و دید استودیوی بایوور چه محتوایی را برای نمایش در مراسم امسال در نظر گرفته است.

مراسم The Games Award امسال بامداد روز جمعه ۲۱ آذر ماه در ساعت ۰۰:۳۰ برگزار خواهد شد. همانند سال‌های گذشته، وب‌سایت خبری گیمفا با پوشش زنده‌ی مراسم در کنار شما خواهد بود.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید