گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری از بازی Book of Travels در دسترس قرار گرفت

۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی مایت اند دیلایت (Might and Delight) که در گذشته به معرفی بازی Book of Travels پرداخته بود، امروز ویدئویی طولانی از آن را در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان را بیشتر از قبل آشنا کرده باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه ویدئوی گفته شده باشید.

در سال‌های اخیر عناوین نقش‌آفرینی بی شماری در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته‌ که درصد قابل توجهی از آن‌ها هم با استقبال خوبی از سوی آن‌ها همراه شده‌اند. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که Book of Travels نیز با این سبک بتواند عده‌ی فراوانی از افراد را به خود جذب کند. این عنوان ویژگی‌های مثبت زیادی در خود دارد و همین قضیه باعث شده است که بازی‌بازان برای تجربه‌اش مشتاق باشند. جهان این اثر به صورت خیالی اما چشم نواز است و علاوه‌بر طراحی رنگارنگ و دوست داشتنی، رمز و رازهای بی شماری برای کشف در آن وجود دارد. داستان این بازی هم که مقایسه‌ای میان خوبی‌ها و بدی‌ها را انجام می‌دهد، بسیار خاص و گیرا است و هواداران را تا لحظه‌ی آخر کنجکاو نگه خواهد داشت. طراحی کاراکترها نیز به طرز خلاقانه‌ای صورت گرفته و واضح است که تیم سازنده تلاش فراوانی در این خصوص داشته است. به طور کلی اگر از علاقه‌مندان به عناوین مفهومی در ژانرهای نقش‌آفرینی و ماجراجویی هستید، Book of Travels انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود. برای مشاهده‌ی جزئیاتی از داستان بازی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

نکته‌ی جالب در خصوص بازی Book of Travels، آنلاین و چند نفره بودن بیشتر بخش‌های آن است که بی شک به جذابیت‌های آن اضافه خواهد کرد. در این بخش‌های باید با دوستان خود به ماجراجویی پرداخته و از وقایع مختلفی آگاه شوید. دنیای این عنوان شباهت‌هایی به آثاری همچون World of Warcraft و یا Final Fantasy 14 دارد و بعید نیست که تیم سازنده از این لحاظ از آن‌ها الهام گرفته باشد.

علاوه‌بر موارد فوق، بخش دیگری هم در Book of Travels وجود دارد که در آن قادر هستید تا شخصیت دلخواه خود را ساخته و آیتم‌ها و مهارت‌هایی را برای آن بخرید. ضمنا امکان شخصی‌سازی و ایجاد تغییرات در آینده نیز وجود خواهد داشت. گروه‌ها در جریان بازی می‌توانند به یکدیگر پیغام صوتی ارسال کرده و به موقعیت یکدیگر پی ببرند. حال باید منتظر ماند و دید که این اثر تا چه حد به موفقیت دست پیدا خواهد کرد.

بازی Book of Travels قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. هنوز اطلاعی در خصوص تاریخ دقیق انتشار و یا عرضه‌ی آن برروی کنسول‌ها در دست نیست، اما این اتفاق ممکن است در روزهای پیش رو رخ دهد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری ۳۰ دقیقه‌ای از این عنوان منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید