تاریخ انتشار بازی Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition مشخص شد

۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) که در گذشته به معرفی بازی Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition پرداخته بود، سرانجام امروز تاریخ عرضه‌ی آن را مشخص کرد که خبر نسبتا خوبی برای عده‌ی زیادی از بازی‌بازان خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition از سری عناوین اکشن و beat ’em up است که تابستان امسال معرفی شد، اما تا به حال اطلاعات چندانی از آن به دست بازی‌بازان نرسیده است. حال با خبر شدیم که این بازی قرار است در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۹ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و همچنین کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. البته به یاد داشته باشید که دارندگان رایانه‌های شخصی باید این عنوان را از طریق فروشگاه Epic Games و یا Uplay دریافت و تجربه نمایند. چندی پیش تریلری از این عنوان عرضه شد که از طریق این نشانی می‌توانید شاهد آن باشید.

تیم سازنده سعی داشته است تا برای ساخت Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition از آثار کلاسیک و خاطره انگیز فراوانی الهام بگیرد. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که عده‌ی زیادی از بازی‌بازان بتوانند از آن لذت ببرند و یاد دوران قدیم را زنده کنند. بخش آنلاینی هم در این اثر به چشم می‌خورد که برای تجربه‌ی آن حداقل به چهار بازی‌باز نیاز خواهد بود. در این بخش می‌توانید سلاح‌ها و آیتم‌های مورد نیاز خود را تهیه کرده و با دیگر افراد مبارزات جانانه‌ای داشته باشید تا در نهایت پیروز شوید. شخصیت‌های دوست داشتنی و جالبی در این عنوان وجود دارند که از آن‌ها باید به اسکات (Scott)، رامونا (Ramona)، کیم (Kim) و استفن (Stephen) اشاره کرد. در نسخه‌ی Complete Edition این عنوان افراد دیگری نیز برای انتخاب وجود دارند. با توجه به این که هر یک از آن‌ها ظاهر و مهارت‌های متفاوتی دارند، برگزیدنشان به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت.

بخش داستانی بازی Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition هم می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. به نقل از سازندگان، آن‌ها تلاش فراوانی برای این بخش داشته‌اند تا داستان خوبی را به هواداران ارائه کنند. همه چیز با عرضه‌ی این عنوان به اتمام نمی‌رسد و تیم سازنده قصد دارد که پشتیبانی خوبی از آن داشته باشد. در همین راستا، توسعه‌ی چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی پس از انتشار بازی در دستور کار قرار گرفته است و باید دید که این اثر به طور کلی تا چه حد به موفقیت خواهد رسید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید