ممکن است نسخه‌های قدیمی‌تری از سری Drawn to Life برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شود

۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

سری Drawn to Life در روزهای انتشار کنسول‌های Wii و Nintendo DS بسیار محبوب بودند. به این دلیل که به بازیبازان این امکان را می‌داد تا عناصر پلتفرمینگ و قهرمان خود را برای حرکت در دنیای ۲ بعدی رنگارنگ طراحی کنند. از آن زمان، با این حال بازی‌های اصلی این سری تا حد زیادی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته‌اند، اما این احتمال وجود دارد که نسخه‌ی Drawn to Life: Two Realms در این هفته بتواند بازگشت آن‌ها به سیستم‌های مدرن را نشان دهد. از آخرین عنوان این مجموعه یازده سال می‌گذرد.

در حالی که بازی‌های قبلی این سری توسط استودیوی فیفوث سل (۵th Cell) ساخته شده بود، این بار توسعه‌ی این عنوان توسط استودیوی دیجیتال (Digital) ادامه دارد که در نیویورک مستقر است و موسس آن، جوزف ترینگالی (Joseph Tringali) تهیه کننده‌ی اجرایی عناوین قبلی بود. طی مصاحبه ای با Nintendo Everything ، از ترینگالی در مورد آن بازی‌ها و اینکه آیا ممکن است دوباره در کنسول‌های نینتندو سوئیچ با عناوین قدیمی بیشتر معروف شوند، پرسش شد که  او پاسخ داد و گفت:

به این موضوع فکر کرده‌ام و دوست دارم مجدداً آن‌ها را ادامه بدهیم. این نمی‌تواند فقط یک پورت ساده و مستقیم باشد، زیرا بازی‌های اصلی بسیار به صفحه لمسی و قلم DS متکی بودند، اما برخی از ایده‌های جالب وجود دارد که من فکر می‌کنم می‌تواند به خوبی با ساختار این بازی‌ها سازگار باشد.

همچنین با ابراز علاقه در مورد بازگرداندن عناوین قدیمی این مجموعه او به صحبت‌های قبلی‌اش نکاتی را اضافه کرد:

 دوست دارم دنباله‌ای بزرگتر را به عنوان دنباله‌ای برای Drawn to Life: Two Realms و همچنین بازی‌هایی که می توانند فراتر از گیم پلی سنتی پلتفرمر این سری باشند، بسازیم.

با این حال، او روشن کرد که هر برنامه‌‌ای مربوط به آینده‌ی این سری به اینکه آیا افراد کافی علاقه مند به دیدن Drawn to Life در ۲۰۲۰ و بعد از آن هستند، بستگی دارد. بازی Drawn to Life: Two Realms از ۱۷ آذر ۱۳۹۹ (۷ دسامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول نینتندو سوئچی و تلفن‌های هوشمند عرضه شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید