گیفت کارت
گیفت کارت

Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age از فروشگاه استیم حذف شد

۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بازی Dragon Quest 11 S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. با انتشار نسخه‌ی Definitive Edition بازی برروی رایانه‌های شخصی، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از شرکت ولو (Valve) درخواست کرده است تا نسخه‌ی اصلی بازی را از این فروشگاه حذف کند.

در حال حاضر، تنها کاربرانی که پیش از این نسخه‌ی اصلی بازی Dragon Quest 11 S: Echoes of an Elusive Age در فروشگاه استیم را خریداری کرده بودند، قادر بi دانلود و تجربه‌ی این نسخه از بازی خواهند بود. با این حال، شرکت اسکوئر انیکس هیچ امکانی، چه پولی و چه رایگان، را برای ارتقا نسخه‌ی اصلی به نسخه‌ی Definitive Edition فراهم نکرده است. با توجه به این که نسخه‌ی Definitive Edition منتشر شده برروی رایانه‌های شخصی از نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ پورت شده بود، امکان ارتقاء مستقیم بازی وجود ندارد. با این حال، شرکت اسکوئر انیکس می‌توانست دست کم تخفیفی را برای آن دسته از کاربرانی که نسخه‌ی اصلی را در اختیار داشتند، در نظر بگیرد.

با حذف شدن نسخه‌ی اصلی بازی Dragon Quest 11 S: Echoes of an Elusive Age از فروشگاه استیم، کاربران صفحه‌ی این محصول برروی فروشگاه استیم را با نظرات منفی خود مورد حمله قرار داده‌اند. حال باید منتظر ماند و دید آیا شرکت اسکوئر انیکس واکنشی نسبت به این موضوع نشان خواهد داد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید