به‌روزرسان ۱٫۱۷ بازی Ghost of Tsushima منتشر شد

17 آذر 1399 - 14:30

به تازگی ساکر پانچ (Sucker Punch)، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی Ghost of Tsushima، به‌روزرسان جدیدی را برای این بازی منتشر کرده است که هم برروی بخش تک‌نفره و هم برروی بخش چندنفره‌ی موسوم به Legends تغییراتی را اعمال می‌کند.

ساکر پانچ حقیقتا پشتیبانی فوق‌العاده‌ای از بازی Ghost of Tsushima کرده است. این بازی در ماه جولای ۲۰۲۰ منتشر شد و از آن زمان چندین بهینه‌ساز برای رفع مشکلات فنی و همچنین یک به‌روزرسان بزرگ کاملا رایگان که بخش چندنفره‌ی Legends را به بازی اضافه می‌کند برای این بازی منتشر شده‌اند. بهینه‌ساز ۱٫۱۷ این به بازی به تازگی منتشر شده است که محتوای جدیدی ندارد، اما برخی از باگ‌های بخش تک‌نفره و Legends را رفع می‌کند.

حجم این به‌روزرسان تقریبا ۹۰۰ مگابایت است و به نظر می‌رسد که شاهد بهبودهای کوچکی برای بخش چندنفره و داستانی هستیم. ساکر پانچ هنوز جزییات این بهینه‌ساز را منتشر نکرده است و به نظر می‌رسد که تغییرات آن در حدی مهم نیستند که لازم به انتشار فهرست کاملی باشد. البته بخش چندنفره‌ی Legends مشکلاتی در زمینه‌ی پایداری داشت که بعید نیست این بهینه‌ساز آن‌ها را هدف گرفته باشد. Legends به شما اجازه می‌دهد تا از بین چهار کلاس Samurai، Ronin، Assassin و Hunter یکی را انتخاب کنید. دو نفر می‌توانند در یک تیم قرار بگیرند و یک سری ماموریت‌های داستانی را تکمیل کنند یا اینکه می‌توانید در قالب تیمی چهار نفره، ماموریت‌های Raid را انجام دهید. البته می‌توانید تمام محتوای Legends را به صورت تک‌نفره هم تکمیل کنید.

تنها سه روز تا برگزاری مراسم The Game Awards هم باقی مانده است که بازی Ghost of Tsushima در آن نامزدی‌های زیادی کسب کرده است. این بازی در شاخه‌های بازی سال، بهترین کارگردانی، بهترین روایت داستانی، بهترین کارگردانی هنری، بهترین طراحی صدا و بهترین نقش‌آفرینی نامزد شده است. شما هم اکنون می‌توانید به این بازی در وبسایت The Game Awards رای دهید و هم اکنون این بازی و The Last of Us Part 2 رقابت تنگاتنگی برای کسب جایزه‌ی بهترین بازی سال دارند و پس از آن هم دو بازی Hades و Doom Eternal با اختلاف نسبتا زیاد کار را دنبال می‌کنند.

بازی Ghost of Tsushima هم اکنون به صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

Moein MM2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید