گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Puzzling Peaks EXE برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تیم سازنده‌ی Puzzling Peaks EXE که در گذشته از عرضه‌ی بازی Puzzling Peaks EXE برروی گوشی‌های هوشمد خبر داده بود، امروز آن را به دست بازی‌بازان رساند. همچینن ویدئویی از این عنوان منتشر شده است که در ادامه قابل مشاهده خواهد بود.

Puzzling Peaks EXE از سری عناوین معمایی است که در آن باید هدایت شخصیتی به نام نایتلی (Knightly) را به دست گرفته و چالش‌های دشواری که وجود دارند را یکی پس از دیگری حل کنید. او که در ابتدا نزد مردم فردی ناشناخته است، به مرور زمان به یک قهرمان تبدیل می‌شود. ضمنا امکان انتخاب کاراکترهای دیگری هم در بازی برای شما فراهم است؛ البته باید چند ماموریت ابتدایی را طی کنید تا به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در مجموع با داستان خوبی هم سر و کار داریم و پیش‌بینی می‌شود که مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به ژانر ذکر شده قرار گیرد.

علاوه‌بر بخش داستانی که گفته شد، حالت‌های متنوع و سرگرم کننده‌ی دیگری هم در Puzzling Peaks EXE به چشم می‌خورد که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارند. شوخ‌طبعی بخش قابل توجهی از بازی را شامل می‌شود و در همین راستا، صحنه‌های بامزه‌ی بی شماری در جریان آن رقم می‌خورد. گفتنی است که شرکت اپ‌سر (AppSir) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است.

همان‌طور که گفته شد، بازی Puzzling Peaks EXE از امروز با قیمت ۱٫۹۹ دلار برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ‌ استور (App Store) قادر به دریافت و تجربه‌ی آن هستند. در پایان می‌توانید تازه‌ترین ویدئوی مربوط به این اثر را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید