تاریخ انتشار Valkyria Chronicles 4 برروی گوگل استیدیا اعلام شد

۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

شرکت سگا (SEGA) اخیراً به صورت رسمی از تاریخ انتشار نسخه‌ی گوگل استیدیای بازی استراتژی نقش آفرینی Valkyria Chronicles 4 رونمایی کرده است. کاربران پلتفرم ابری گوگل می‌‌توانند از تاریخ ۱۸ آذر (۸ دسامبر) به تجربه‌ی این عنوان جذاب بپردازند.

مجموعه‌ی Valkyria Chronicles که ترکیبی از سبک‌های تیراندازی سوم شخص و استراتژی نوبتی است، یکی از آی‌پی‌های منحصر به فرد شرکت سگا محسوب شده که تجربه‌ای متفاوت را به طرفداران عناوین استراتژی ارائه می‌دهد. حال به لطف عرضه‌ی نسخه‌ی چهارم این سری برروی پلتفرم گوگل استیدیا، بازی‌بازان بیشتری می‌توانند یکی از بهترین نسخه‌های مجموعه را تجربه کنند.

لازم به ذکر است که Valkyria Chronicles 4 یک داستان مستقل را روایت می‌کند. پس اصلاً نیازی نیست که پیش از تجربه‌ی آن به سراغ سه نسخه‌ی قبلی مجموعه‌ی Valkyria Chronicles بروید.

اگرچه سگا قیمت نسخه‌ی گوگل استیدیای Valkyria Chronicles 4 را اعلام نکرده است، اما با توجه به قیمت زمان عرضه‌ی نسخه‌های دیگر این عنوان، انتظار می‌رود که شاهد برچسب ۲۹/۹۹ دلاری برای این بازی باشیم.

بازی Valkyria Chronicles 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشین ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید