تریلری از گیم‌پلی بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town منتشر شد

۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town آخرین نسخه از این مجموعه‌ی مدیریتی و مزرعه‌داری به شمار می‌آید که در ماه اکتبر سال جاری معرفی شده و قرار است در تاریخ ۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۲۳ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در آمریکای شمالی برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

حال به تازگی تریلری از گیم‌پلی بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town منتشر شده است که در آن بازی‌بازان می‌توانند نگاهی جامع و گسترده‌تر به بخش‌های مختلف این اثر به مانند بخش مزرعه‌داری، دامپروری، جمع‌آوری اشیاء، ماهی‌گیری و روابط با سایر شخصیت‌های درون داستان بازی داشته باشند.

این تریلر که از طریق کانال رسمی یوتیوب (YouTube) استودیوی اکس‌سید گیمز (XSEED Games) منتشر شده است شامل دو دقیقه‌ نمایش کامل از گیم‌پلی بازی خواهد بود. در این تریلر شاهد آن هستیم که شخصیت اصلی بازی سوار بر موتور سیکلت کلاسیک خود به یک مزرعه‌ی خشک و ویران شده می‌رسد که به مانند سایر عناوین این سبک، باید آن را آباد کرده و تبدیل به یک مزرعه‌ی فوق‌العاده و منحصر به فرد کند. سیستم پیشرفته‌ی ساخت و ساز نشان داده شده در گیم‌پلی بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town بسیار روان و پرجزئیات طراحی شده و می‌تواند تنوع بی‌نظیری به گیم‌پلی بازی ببخشد.

همچنین در این تریلر به جنبه‌های کلیدی و اساسی روایت داستان و پیچش‌های آن نیز پرداخته می‌شود تا بازی‌بازان بیشتر با جامعه‌ی شخصیت‌های درون بازی و انواع ارتباط و بازخورد از آن‌ها آشنا شوند. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر گیم‌پلی بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • مهدیار گفت:

  وایی من عاشق اینجور بازی هام
  لعنتی منو یاد harvest moon انداخت
  یادش به خیر ، بچه بودم میشستم مثل چی بازیش میکردم رو پلی استیشنم ، بعد جالب این بود زیاد چیزی از بازی نمیفهمیدم
  همیشه بعد یه مدتی میباختم و چون خیلی دوستش داشتم دوباره بازیش میکردم از اول
  یادمه وقتی میخواستم سی دیشو بخرم ، حدود ۱۵ دقیقه از بین حدود ۱۰۰ تا بازی انتخابش کردم ، مغازه داره خسته شده بود Laugh
  .
  واقعا اون زمانی که پلی استیشن داشتم خیلی دوران خوبی بود برام ، خیلی بازی های قشنگی رو انجام میدادم
  هنوزم به خاطر یه سری بازی ها شبیه سازش رو تو کامپیوترم ریختم و بازم دارم بازی میکنم Smile

  0
  0