بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 احتمالاً در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از جمله بازی‌هایی به شمار می‌رود که با تاخیرهای متعددی روبه‌رو شده است. در همین حال، مدیر اجرایی شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) انتشار این بازی در نیمه‌ی اول سال را بعید می‌داند.

خانم ابا لیونگرود (Ebba Ljugerud)، مدیر اجرایی شرکت پارادوکس اینتراکتیو، در مصاحبه‌ای بیان کرده است که فکر نمی‌کند بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ منتشر شود، اما به گفته‌ی وی باید منتظر ماند و دید تا چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود که همه‌گیری COVID-19، تصمیم آن‌ها برای عرضه‌ی بازی برروی کنسول‌های نسل جدید پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس و همچنین کمبود کیت توسعه منجر به تاخیر در انتشار بازی به سال ۲۰۲۱ شده است.

برای این که بتوانیم بازی را برروی کنسول‌های نسل جدید منتشر کنیم، به کیت توسعه نیاز است. من کاملاً مطمئن هستم که سونی و مایکروسافت تحت تأثیر همه‌گیری بیماری COVID-19 قرار گرفته‌اند و به همین دلیل کیت‌های توسعه زیادی ندارند.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی با نمایش تریلری معرفی شد. این بازی برای عرضه در سال جاری میلادی در نظر گرفته شده بود، اما به دلایل مختلف انتشار آن به سال ۲۰۲۱ موکول گشت. جدایی طراح ارشد داستان و مدیر نوآوری نیز در روند توسعه‌ی این بازی تاثیرگذار بوده‌اند. این بازی برای عرضه برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید