بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 احتمالاً در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

15 آذر 1399 - 23:00

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از جمله بازی‌هایی به شمار می‌رود که با تاخیرهای متعددی روبه‌رو شده است. در همین حال، مدیر اجرایی شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) انتشار این بازی در نیمه‌ی اول سال را بعید می‌داند.

خانم ابا لیونگرود (Ebba Ljugerud)، مدیر اجرایی شرکت پارادوکس اینتراکتیو، در مصاحبه‌ای بیان کرده است که فکر نمی‌کند بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ منتشر شود، اما به گفته‌ی وی باید منتظر ماند و دید تا چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود که همه‌گیری COVID-19، تصمیم آن‌ها برای عرضه‌ی بازی برروی کنسول‌های نسل جدید پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس و همچنین کمبود کیت توسعه منجر به تاخیر در انتشار بازی به سال ۲۰۲۱ شده است.

برای این که بتوانیم بازی را برروی کنسول‌های نسل جدید منتشر کنیم، به کیت توسعه نیاز است. من کاملاً مطمئن هستم که سونی و مایکروسافت تحت تأثیر همه‌گیری بیماری COVID-19 قرار گرفته‌اند و به همین دلیل کیت‌های توسعه زیادی ندارند.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی با نمایش تریلری معرفی شد. این بازی برای عرضه در سال جاری میلادی در نظر گرفته شده بود، اما به دلایل مختلف انتشار آن به سال ۲۰۲۱ موکول گشت. جدایی طراح ارشد داستان و مدیر نوآوری نیز در روند توسعه‌ی این بازی تاثیرگذار بوده‌اند. این بازی برای عرضه برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • حیف شد هر دفعه داره زمان عرضه اش دیرتر میشه نسخه اول به نظرم یکی از بهترین های سبک نقش آفرینی تو نسل ۶ بود.

  • oculus rift گفت:

   دقیقا باهات موافقم رفیق

   • پیدا کردن آدم های هم سلیقه تو این روز ها خیلی سخت شده.معلومه آدم خوش سلیقه ایی هستی

 • چقدر خوبه وقتی واسه یه بازی هایپ نیستی ، هر موقع اومد اومد، اگه خوب بود غافل گیر میشی اگه هم بد بود جای ناراحتی نداره

 • oculus rift گفت:

  این بازی فوقوالعادس اتمسفر سنگینی داره نسخه یکش آلی بود به نظر میاد نسخه دوم هم از همین رویه پیروی کنه

  • Moien25 گفت:

   از گیمرا قدیمی

  • یکش آلی بود؟؟؟
   😐 😐 😐 😐
   عالی نبوده آلی بوده

 • Team Silent گفت:

  🙁

 • Hamid گفت:

  پس قضیه از این قراره کیت توسعه رو هنوز ندارن

 • Playstation T گفت:

  متاسفانه امید زیادی به این نسخه ندارم. کارگردان اصلی سری قدیمی رو اخراج کردن، نویسنده ی اصلی رو اخراج کردن و دونفر از سازنده های Andromeda رو اوردن :/

  نسخه ی اول هنوزم شاهکاره، امید داشتم اونم در همین حد باشه. کاشکی اشتباه کنم و اون کارایی که برایان چندسال روی بازی انجام داده تغییر نکنن 🙁