به‌روزرسان ۱٫۵ بازی Hunt: Showdown تاخیر خورد

۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به‌روزرسان بزرگ بازی Hunt: Showdown تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورده است، اما کرایتک (Crytek)، استودیوی سازنده‌ی بازی، در توییتر کمی در مورد این به‌روزرسان صحبت کرده است و مشخص کرده است که هواداران باید چه انتظاراتی داشته باشند.

بازی Hunt: Showdown هر چه که نباشد، قطعا عنوان منحصر به فردی است و سبک‌های وحشت بقا و بتل رویال را به گونه‌ی جالبی با هم ترکیب می‌کند. متاسفانه به‌روزرسان ۱٫۵ این بازی که قرار بود ویژگی‌های جدید زیادی داشته باشد، توسط کرایتک به سال ۲۰۲۰ موکول شده است. با این حال این استودیو در توییتر جزییات کمی را در مورد این به‌روزرسان به اشتراک گذاشت. Hunt: Showdown به صورت خوبی توسط کرایتک پشتیبانی شده است و جدیدترین مثال آن هم رویداد مربوط به هالووین بود. یک نقشه‌ی را هم در وبسایت این استودیو موجود است که برنامه‌های استودیو برای آینده‌ی Hunt: Showdown را مشخص می‌کند و حتی بسیاری از درخواست‌های هواداران هم در نظر گرفته می‌شوند. به‌روزرسان ۱٫۵ این بازی قرار بود که در پایان سال ۲۰۲۰ عرضه شود و به بازی‌بازان یک باس جدید، گلوله‌های قابل شخصی‌سازی و موارد بیشتری بدهد. اما متاسفانه باید برای دریافت این به‌روزرسان کمی بیشتر صبر کنید.

به دنبال این خبر ناامیدکننده، کرایتک در وبسایت رسمی Hunt: Showdown تصاویر جالبی را از بازی منتشر کرد. این تصاویر ظاهرا نشان‌دهنده‌ی لانه‌ی یک باس جدید بودند. همچنین مکان‌های جدیدی هم در این تصاویر وجود داشتند که احتمالا یعنی بالاخره شاهد نقشه‌ی جدیدی در بازی خواهیم بود. انتظار می‌رود که این نقشه‌ی جدید، مزرعه‌ی لوییزیانا باشد. در نهایت هم شاهد اسلحه‌های جدیدی هستیم. مثل همیشه این اتمسفر خیره‌کننده‌ی بازی Hunt: Showdown که در این تصاویر به چشم می‌آید. کرایتک همچنین تایید کرد که به‌روزرسان ۱٫۴٫۸ همچنان در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد که البته این به‌روزرسان بیشتر برروی مسائل فنی تمرکز خواهد داشت و خبری از محتوای جدید همانند به‌روزرسان ۱٫۵ نیست.

بازی Hunt: Showdown در حال حاضر برروی رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. متاسفانه کرایتک فعلا اطلاعاتی در مورد نسخه‌ی نسل بعدی این بازی منتشر نکرده است و معلوم نیست که این به‌روزرسان در چه زمانی، اگر اصلا، منتشر بشود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید