تریلری از شخصیت Kin’emon در بازی One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد

محمد سعیدی
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 11:30

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته به معرفی شخصیت Kin’emon برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 پرداخته بود، امروز ویدئویی از آن را در اختیار هواداران قرار داد که برای آن‌ها جالب توجه خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بازی‌بازان زیادی با سری هیجان انگیز و ژاپنی One Piece: Pirate Warriors آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. چهارمین نسخه از این سری اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد و خیلی سریع طرفداران زیادی پیدا کرد. مانند دیگر بازی‌ها در سبک مبارزه‌ای، در این عنوان نیز باید هدایت شخصیت‌ دلخواهتان را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزات جانانه‌ای داشته باشید. یکی از دلایل محبوبیت بازی تا این جا، انتشار به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی بی شمار حاوی کاراکترهای گوناگون و با مهارت‌های مختلف بوده است. چند روز قبل هم شخصیتی به نام Okiku برای این عنوان معرفی شد که برای مشاهده‌ی تصاویری از وی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که دو شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی ذکر شده را به عهده داشته‌اند.

شخصیت‌ تازه‌ی بازی One Piece: Pirate Warriors 4 با نام Kin’emon قرار است زمستان امسال و در قالب یک بسته الحاقی تحت عنوان Wano Country Pack به آن اضافه گردد. البته دو کاراکتر دیگر نیز در این بسته وجود دارند که یکی از آن‌ها Okiku است و نام و خصوصیات دیگری هنوز مشخص نیست.

Kin’emon در واقع یک سامورایی اهل کشور خیالی Wano است که خصوصیات مخصوص به خود را دارد و برای طرفداران قابل انتخاب خواهد بود. حتی لباس‌های متنوعی هم برای این شخصیت در نظر گرفته شده است که با کمی پیشروی قادر به استفاده از آن‌ها خواهید بود. او نیز آمده است تا حق خود را بگیرد و سرزمینی کنترل سرزمینی پهناور را در دست داشته باشد. بنابراین در این راه باید نبردهای نفسگیری را تجربه کند. اصلی‌ترین مهارت او این است که می‌تواند آتش را هدایت کرده و از آن برای نجات جان خود و یا حمله به دیگران بهره ببرد.

بازی One Piece: Pirate Warriors 4 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلری از Kin’emon را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید