گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول اکس‌باکس سری اکس از قابلیت Performance Mode پشتیبانی می‌کند

۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

بازی Cyberpunk 2077 هنوز به صورت رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر نشده است، اما این عنوان برای کنسول‌ نسل نهمی مایکروسافت به‌روزرسانی شده است تا دارای ویژگی‌های اضافی باشد.

در توییتر تأیید شده است که به روزرسانی بزرگی به حجم ۴۳٫۵ گیگابایتی جدیدی برای بازی در کنسول‌های اکس‌باکس مختلف اکس‌باکس در دسترس است. فابیان ماریو دوهلا (Fabian Mario Döhla) از شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) نیز تأیید کرد یکی از به‌روزرسانی‌ها قبل از عرضه منتشر شود. گزارش جدیدی که توسط کاربر رددیت (Reddit) یعنی  scorpo187 به اشتراک گذاشته شده نشان می‌دهد که این به‌روزرسانی Cyberpunk 2077 تنظیمات اضافی HDR را که قبلاً در دسترس نبودند و همچنین قابلیت Performance Mode را در اکس‌باکس سری اکس معرفی می‌کند. به گفته‌ی کاربر، این خصوصیت باعث می‌شود بازی بسیار نرمتر از قبل اجرا شود. از آنجا که عنوان Cyberpunk 2077 اکنون می‌تواند در کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس/اس و اکس‌باکس وان پیش از تاریخ انتشار دانلود شود، به احتمال زیاد این به‌روزرسانی همزمان با پیش دانلود راه اندازی شده است. به همین ترتیب، انتظار داریم که یک به‌روزرسانی مشابه قبل از انتشار بازی هفته‌ی آینده برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شود و همین ویژگی‌ها را به آن اضافه کند تا در زمان انتشار عنوان در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) در دسترس باشند.

بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. به‌روزرسانی رایگان برای کنسول‌های نسل بعدی پلی‌اسیتشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس/اس در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید