Pillars of Eternity و Tyranny هفته‌ی آینده برروی فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهند بود

14 آذر 1399 - 21:00

بازی‌ رایگان هفته‌ی جاری فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) هم‌اکنون در دسترس است و بازی‌بازان می‌توانند عنوان کلاسیک Cave Story+ را تجربه کنند. اما اگر به دنبال تجربه‌ای بزرگ‌تر هستید، هفته‌ی آینده بازی‌های Pillars of Eternity و Tyranny به صورت رایگان برروی این فروشگاه در دسترس قرار خواهند گرفت.

به لطف فروشگاه اپیک گیمز، طرفداران عناوین نقش آفرینی هفته‌ی آینده قادر خواهند بود تا دو بازی متفاوت از کارنامه‌ی آثار استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) را به صورت رایگان تجربه کنند.

Pillars of Eternity یکی از معدود عناوین نقش آفرینی است که از سبک گیم‌پلی کلاسیک CRPG بهره می‌برد. در این عنوان، بازی‌بازان باید با شخصیت‌های مختلفی آشنا شده و با کمک آن‌ها به اکتشاف در سرزمین Eora بپردازند. از آن‌جایی که بازی‌بازان نسخه‌ی Definitive Edition بازی را دریافت خواهند کرد، آن‌ها می‌توانند علاوه بر تجربه‌ی بازی اصلی و دو قسمت بسته الحاقی The White March، به محتویات نسخه‌‌ی Royal Edition نیز دسترسی پیدا کنند.

Tyranny نیز یک اثر دیگر در سبک نقش آفرینی است که تجربه‌ی متفاوتی را ارائه می‌دهد. این بار بازی‌بازان باید برای شخصی به نام Kyros کار کنند؛ یک ارباب شرور که دنیا را فتح کرده است. به عنوان یک Fatebinder، شما به مناطق مختلف دنیا رفته و با عواقب ناشی از فتوحات Kyros مواجه شوید. نسخه‌ی Gold Edition بازی Tyranny نیز به همراه بسته‌ها‌ی گسترش دهنده‌ی Bastard’s Wound و Tales from the Tiers و برخی محتویات دیگر ارائه می‌شود.

بازی‌های Pillars of Eternity و Tyranny در بازه‌ی زمانی ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر) تا ۲۷ آذر (۱۷ دسامبر) به صورت رایگان از طریق فروشگاه اپیک گیمز قابل دریافت خواهند بود. در انتها باید یادآوری کنیم که برای تجربه‌ی این عناوین از طریق پلتفرم اپیک، باید لانچر اپیک گیمز را نصب کرده و یک حساب کاربری اپیک گیمز داشته باشید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید