شخصیت کریتوس بازی God Of War به Fortnite اضافه شد

14 آذر 1399 - 12:00

به تازگی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) با انتشار یک تریلر خبر پیوستن یکی از برترین شخصیت‌های دنیای بازی‌های ویدئویی یعنی کریتوس از مجموعه‌ی God Of War را به بازی بتل‌رویال و پرطرفدار Fortnite داد. البته پیش از این بیانیه‌ی رسمی شایعاتی پیرامون این موضوع به گوش می‌رسید اما امروز اپیک گیمز حضور کریتوس را در فصل پنجم از چپتر دوم بازی Fortnite تایید کرد.

طبق اطلاعاتی که در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن (PlayStation) اعلام شده است، پوسته‌ی شخصیت کریتوس با طراحی دقیق به همراه تجهیزات منحصر به فرد وی به مانند سپر Guardian Glider، تبر Leviathan و Mimir’s Head که در نسخه‌ی ۲۰۱۸ مجموعه‌ی God of War ارائه شده بودند، در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

فصل پنجم از چپتر دوم بازی Fortnite دارای بخش‌های مختلفی است که کمی گیم‌پلی متفاوت و خلاقانه‌تری خواهند داشت؛ به طور مثال شما باید به مکان‌های مختلفی سفر کنید و ماموریت‌های جذابی را به اتمام رسانید. همچنین در بخش‌هایی می‌توانید با برخی شخصیت‌ها دوئل‌های چالش برانگیزی انجام دهید. نکته‌ی جالب توجه این است که احتمالا محتویات شخصیت کریتوس برای تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی Fortnite در دسترس خواهد بود و تنها در انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن نیست؛ چرا که تبلیغات مربوط به این کراس‌آور برروی تمامی پلتفرم‌ها به نمایش درآمده است.

طبق اعلام شرکت اپیک گیمز شخصیت کریتوس هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. علاقه‌مندان عنوان Fortnite هم‌اکنون می‌توانند برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اس و سری اکس، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوییچ به تجربه‌ی آن بپردازند. در پایان شما می‌توانید تریلر مربوط به اضافه شدن شخصیت کریتوس به بازی Fortnite را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید