سازندگان Helldrivers در حال کار برروی یک عنوان AAA نسل بعدی هستند

۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی اروهد گیم (Arrowhead Game)، سازنده‌ی عناوین Gauntlet و Helldrivers، به‌تازگی از کار برروی یک بازی AAA نسل بعدی خبر داده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، پروژه‌ی جدید استودیوی اروهد گیم عنوانی در سبک تیراندازی سوم شخص است که از ویژگی‌هایی مانند حالت Co-Op نوآورانه و برخی خصوصیات تازه برخوردار خواهد بود. گفته می‌شود این بازی جدید تا حدودی شبیه به بخش کهکشانی Helldrivers است که در آن بازی‌بازان می‌توانند سیارات را تسخیر کرده، به آن نفوذ کنند و در نهایت جنگ را به داخل سرزمین دشمنان بکشانند. حال باید ببینیم که آیا این عنوان تیراندازی جدید در همان جهت حرکت می کند یا خیر. اما به نظر می‌رسد این بازی از یک “طنز هجوآمیزی” برخوردار است که که در عناوین قبلی اروهد نیز وجود داشت.

در حال حاضر استودیوی اروهد گیم به دنبال گسترش تیم و اعضای خود است. آقای یوهان پیلستت (Johan Pilestedt)، مدیر اروهد گیم، در این خصوص اظهار داشت:

ما از ساخت یک تجربه‌ی نسل بعدی جدید برای بازی‌بازان و جامعه‌ی طرفداران بسیار هیجان‌زده هستیم. ما به دنبال توسعه‌دهندگان با استعدادی هستیم که در این راه به ما بپیوندند و مشتاقانه منتظریم جزئیات بیشتری راجع به این پروژه را در آینده به اشتراک بگذاریم.

این نیز احتمال وجود دارد که پروژه‌ی جدید اروهد گیم در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۵ باشد. پیش از این بازی Gauntlet برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌‎های شخصی و همچنین عنوان Helldrivers نیز برای این پلتفرم‌ها منتشر شده بود. در هر صورت باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی جدید باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید