چندین تریلر از شخصیت‌های Hood: Outlaws and Legends منتشر شد

13 آذر 1399 - 22:30
Hood: outlaws and legends

در جریان مراسم State of Play، شرکت فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) از ساخته‌ی جدید استودیوی سومو دیجیتال (Sumo Digital) با نام Hood: Outlaws and Legends رونمایی کرد. این بازی اکشن و ماجراجویی دو تیم متشکل از ۴ بازی‌باز را در جهانی خشن و بی‌رحم که با الهام از قرون وسطا طراحی شده است، قرار می‌دهد. تیم سازنده امروز با انتشار چندین تریلر جدید به معرفی چهار تن از شخصیت‌های اصلی حاضر در این بازی پرداخته است.

در تریلرهای منتشر شده، چهار شخصیت اصلی حاضر در بازی یعنی رابین (Robin)، یک Ranger، ماریان (Marianne)، یک Hunter، جان (John)، یک Brawler و توک (Tooke)، یک Mystic، به صورت خلاصه معرفی شده‌اند. شما می‌توانید ویدئوی معرفی هر شخصیت و خلاصه‌ای از داستان آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید.

رابین، رهبر گروه شروشی‌ها، برای مردم چیزی بیشتر از یک انسان عادی بود. توانایی‌ها و مهارت‌های این مبارز افسانه‌ای احترام تمامی افرادی که به او ملحق شده بودند را به همراه داشت. مبارزات رابین این امید را دل مردم شهر به وجود آورده بود که آن‌ها نیز روزی شاید آزاد شوند. حال پس از چندین هفته‌ی سخت و مشقت‌بار، شایعه‌ی بازگشت رابین امید را دوباره در دل مردم شهر زنده کرده است. برای مردم شهر، Hood فرمان‌روای جنگل سبر بوده و برای نسل‌ها سران فاسد را به کام مرگ کشانده و به آن‌هایی که محتاج کمک بودند یاری رسانده بود. برای مردم شهر، Hood بیش از یک انسان است؛ او یک افسانه است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مریان زمانی وارث یک تاج و تخت در یکی از مناطق جنوبی اسکاتلند بود. زمانی که او برای جمع‌آوری چوب برای پروژه‌ی مهندسی که برروی آن کار می‌کرد، رفته بود، سربازان به سرزمین او حمله کرده و پدر او را بی‌رحمانه به قتل رساندند. پس از این اتفاق، ماریان قسم خورد که هر زمان که فرصتی پیش آید، از دشمن انتقام گرفته و سرزمین خود را از آن‌ها پس بگیرد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

توک از همان کودکی آموخته بود که به جز به امپراطوری، به هیچ کس و هیچ چیز عشق نورزد. یک روز یک زندانی را برای بازجویی در مقابل توک قرار دادند و او کسی نبود به جز مربی و آموزگار سابق او. هر فریاد از سوی برادر یوهان همانند خنجری بود که بر قلب توک فرود می‌آمد. برادر یوهان به سرعت زیر شکنجه جان خود را از دست داد. کاملا واضح بود که اتهام وارده به او کاملا بی‌پایه و اساس است. توک بیش از این نمی‌توانست جزئی از این گروه باشد. با این حال، امپراطوری به کسی اجازه‌ی ترک کردن جایگاه خود را نمی‌داد. او باید از شهر خارج شده و برای اولین بار به جنگ‌های سبز برود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

جان همیشه عاشق کار کردن در کنار پدر خود در آهنگری بود. او از همان دوران کودکی به هر شکلی که می‌توانست به پدر خود در کارها کمک می‌کرد و از شنیدن صدای برخورد چکش با سندان لذت می‌برد. این گونه بود که جان به مردی بسیار قدرتمند و تنومند تبدیل شده و نام مستعار جان کوچولو (Little John) برای او انتخاب شد. این آهنگر سابق امیدوار است که این کماندار جدید بتواند یک بار دیگر شانس مبارزه با امپراطوری را برای آن‌ها فراهم کند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Hood: Outlaws and Legends در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

معین سلیمانی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • من که گیمپلی بازی رو ندیدم هنوز و امیدوارم کمپین داستانی هم داشته باشه .
    اما در هرحال بازیی که سومو دیجیتال سازندش باشه و فوکوس هوم اینتراکتیو ناشرش باشه یعنی معرکست و باید تجربه کرد.
    تنها لکه ننگین کارنامه سومو دیجیتال crackdown 3 بود که اونم همه میدونیم تقصیر سیاست های کی بود اصلش.

  • Hamid گفت:

    یه گیم پلی درست و حسابی نمیدن بیرون ببینیم چی هستش