شایعه: Elden Ring در مراحل پایانی توسعه قرار دارد

13 آذر 1399 - 20:00

سال ۲۰۱۹ در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 از عنوان موردانتظار Elden Ring رونمایی شد اما از آن روز تا به این لحظه دیگر شاهد نمایش جدید یا جزئیات زیادی از بازی نبوده‌ایم. تا جایی کمبود اطلاعات ادامه داشت که برخی از بازی‌بازان حدس می‌زدند این عنوان لغو شده است و فرام‌سافتور (FromSoftware) مجبور شد به طرفداران اطمینان دهد مراحل توسعه‌ی Elden Ring طی می‌شود.

هنوز اطلاعات رسمی از سوی ناشر بازی، باندای نامکو (Bandai Namco)، منتشر نشده است اما گزارش‌های منتشر شده از شخصی با سابقه‌ی قابل قبول، اطلاعاتی از مراحل توسعه به ما می‌دهد. لنس مک‌دونالد (Lance McDonald)، شخصی که طراح ماد بوده و قبلاََ سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی فاش کردن اطلاعات بازی‌های سولز داشته است، در استریم جدید توییچ خود متذکر شد که Elden Ring در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

وی در مورد این بیانیه‌ی خود توضیح داد که فرام‌سافتور واسطه‌ها و شرکت‌های خارج از کمپانی را فراخوانده است. بر اساس صحبت‌های مک‌دونالد، فرام‌سافتور معمولاََ در زمان اتمام پروژه‌های خود این کار را انجام می‌دهد و واسطه‌ها در ماه‌های پایان توسعه به استودیو فراخوانده می‌شوند. همچنین وی اعلام کرد که این اخبار را از طریق همان پیمانکاران واسطه شنیده است.

ساعاتی پیش ایمران خان (Imran Khan) از پادکست کایندا فانی (Kinda Funny) توییتی منتشر کرده بود مبنی بر این که احتمال می‌دهد بازی مورد انتظار Elden Ring در مراسم The Game Awards حضور داشته باشد چرا که بسیاری از اشخاص مهم بخش بازاریابی باندای نامکو (Bandai Namco) در توییتر اشاراتی به TGA داشته‌اند. تمامی این اخبار امید طرفداران را برای دیدن Elden Ring در رویداد TGA 2020 بیشتر می‌کند.

Elden Ring برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد اما این احتمال وجود دارد که به یک اثر کاملاََ نسل بعدی تبدیل شود.

Moein MM2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید