پشتیبانی از رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم به نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس State of Decay 2 اضافه شد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱

استودیوی آندد لبز (Undead Labs) به‌تازگی به‌روزرسان جدیدی را برای نسخه‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس بازی State of Decay 2 منتشر کرده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، به‌روزرسان جدید بازی State of Decay 2، نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و پشتیبانی از رزولوشن تا ۴K را به نسخه‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس اضافه می‌کند. همچنین بارگذاری این بازی در این نسخه‌ها سریع‌تر خواهد بود و در عین حال، سایه‌ها و کیفیت بصری نیز بهبود یافته‌اند.

بازی‌بازان باتجربه شاهد یک درجه‌ی سختی جدید Lethal خواهند بود. این درجه‌ی سختی جدید باعث می‌شود منابع در دنیای آزاد کمتر باشد دشمنان خسارت بیشتری می بینند، طاعون خون خطرناک‌تر است و قلب‌های طاعون با سرعت بسیار بیشتری رشد می‌کنند. همچنین برخلاف حالت‌های معمول، بیشتر شاهد زامبی‌های طاعونی  خواهید بود.

علاوه بر این موارد، اچیومنت‌های جدید به درجه‌ی سختی Lethal اضافه شده‌اند. اگر نمی‌خواهید یک سطح چالش‌برانگیزی را تجربه کنید، می توانید با استفاده از درجه‌ی سختی شخصی، درجه‌ی Lethal را ترکیب کنید. همچنین بسته‌ی جدید Stay Frosty Pack وجود دارد که بیش از ده مورد را که از چالش‌های درون بازی و کاوش در جهان بدست آورده شده است ، اضافه می‌کند. این بسته‌ی ویژه برای مدتی محدود رایگان خواهد بود.

State of Decay 2 در حال حاضر برروی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. استودیوی آندد لبز در حال حاضر برروی نسخه‌ی سوم عنوان State of Decay کار می‌کند.

در پایان می‌توانید ویدئوی اجرای بازی State of Decay 2 برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس را مشاهده کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید