پوسته‌ی DOOM به زودی به بازی Fall Guys: Ultimate Knockout اضافه خواهد شد

13 آذر 1399 - 20:30

بازی بتل رویال Fall Guys: Ultimate Knockout که امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت، در زمان کوتاهی به یکی از بزرگ‌ترین عناوین سال ۲۰۲۰ تبدیل شد و بازی‌بازان زیادی را غافلگیر کرد. همانند برخی از بازی‌های بسیار موفق دیگر، استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) نیز تاکنون اسکین‌های برند‌ها و آی‌پی‌های مختلفی را به بازی محبوب خود اضافه کرده است. حال به نظر می‌رسد که به زودی قرار است شاهد یک کراس‌اور بسیار جالب باشیم.

روز گذشته، حساب رسمی Fall Guys: Ultimate Knockout یک تصویر جدید را منتشر کرد که تنها سایه‌ی یک شخص در آن دیده می‌شد. این استودیو در توضیحات این تصویر از عبارت‌های «وقت پوشیدن لباس است» و «به‌ زودی» استفاده کرده بود. اکثر کاربران بالافاصله پس از مشاهده‌ی تصویر به این نتیجه رسیدند که شخصی که در سایه قرار گرفته، DOOM Slayer است:

کمی پس از انتشار این تصویر توسط مدیاتونیک، حساب رسمی DOOM به این توییت پاسخ داد و با نوشتن عبارت DOOM، گمانه زنی‌های بازی‌بازان را تایید کرد. اگرچه توسعه دهندگان تاریخی را برای انتشار این پوسته اعلام نکرده‌اند، اما انتظار می‌رود که به زودی شاهد معرفی رسمی آن باشیم.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از این آدرس مطالعه کنید. همچنین باید یادآوری کنیم که در طی رویداد The Game Awards 2020 رسماً از فصل سوم این بازی محبوب رونمایی خواهد شد.

Moein MM2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید