کریتوس احتمالاً به بازی Fortnite اضافه می‌شود

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

به نظر می‌رسد که پس از اضافه شدن اسکین شخصیت مندلورین (Mandalorian) از سریال شبکه‌ی دیزنی‌پلاس، این بار نوبت کریتوس (Kratos)، یکی از نمادهای دنیای بازی و شخصیت God of War، است تا به عنوان شخصیت قابل بازی به بازی Fortnite اضافه شود.

بازی Fortnite در گذر زمان به ترکیب عجیب و غریبی از شخصیت‌های مشهور تبدیل شده است و توانسته لایسنس بسیاری از فرنچایز‌های بزرگ مانند Star Wars و The Avengers را به دست آورد. اما حالا به نظر می‌رسد که قرار است شاهد اضافه شدن یکی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی به Fortnite باشیم و این شخصیت کسی نیست جز کریتوس. HYPEX، یکی از استریمرهای توییچ، به تازگی ویدیویی را از اسکین کریتوس در این بازی به اشتراک گذاشت. به نظر می‌رسد که ظاهر کریتوس در بازی God of War 2018، قرار است به بازی Fortnite اضافه شود. البته با همان سبک کارتونی سایر شخصیت‌های Fortnite. ظاهرا از Blades of Chaos هم به عنوان تبر برای قطع کردن درخت‌ها و یا تخریب دیوارها و جمع‌آوری مواد اولیه استفاده خواهد شد.

به نظر می‌رسد که کریتوس تنها برروی کنسول‌های پلی‌استیشن قابل خریداری خواهد بود، اما با توجه به ویژگی بازی میان پلتفرمی Fortnite، برروی سایر پلتفرم‌ها هم می‌توانیم این شخصیت را ببینیم. سونی از بزرگترین مخالفان بازی میان پلتفرمی بود، اما در نهایت به خاطر درخواست زیاد هواداران از موضع خود پایین آمد. کریتوس تنها شخصیت قابل توجه جدید Fortnite نیست و مندلورین از سریال شدیدا محبوب دیزنی‌پلاس هم به بازی اضافه خواهد شد. به نظر می‌رسد که حضور هیچ شخصیتی در Fortnite از این پس غیرممکن نباشد.

تا کنون شخصیت‌های ریز و درشت زیادی در Fortnite حضور داشته‌اند. از جان ویک (John Wick) گرفته تا تونی استارک (Tony Stark) و حالا هم مندلورین و کریتوس. اما هنوز هم درک این موضوع ممکن است که کمی عجیب باشد، چرا که این شخصیت‌ها شدیدا با هم تفاوت دارند و تقابل آن‌ها در یک بازی بتل رویال، از عجیب بودن آن نمی‌کاهد. می‌توان گفت که نینتندو و Super Smash Bros. Ultimate هم چنین رفتاری را داشته‌اند و آن بازی حالا در حال تبدیل شدن به چیزی فراتر از گردهمایی شخصیت‌های نینتندو است.

بازی Fortnite هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید