خالق سری Just Cause استودیوی جدیدی را تاسیس کرد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

به‌تازگی خالق سری بازی‌های Just Cause، استودیوی جدیدی را به منظور ساخت عناوین جهان باز تاسیس کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس گزارش GameIndustry، آقای کریستوفر ساندبرگ (Christopher Sundberg)، یکی از بنیان‌گذاران شرکت اوالانچ (Avalanche) و خالق مجموعه‌ی Just Casue، اخیراً استودیوی جدیدی را تحت عنوان Liquid Swords به منظور توسعه‌ی عناوین جهان باز در شهر استکهلم کشور سوئد تشکیل داده است.

آقای ساندبرگ در این باره گفت:

ما قصد نداریم دنیای داستان‌نویسی را آن‌گونه که می شناسیم تغییر دهیم.راه ما برای ایجاد تغییر در بازی‌ها قبل از هر چیز بر اساس بازی هایی ساخته می‌شود که بلافاصله قابل دسترسی و به طور مداوم پاداش آور هستند.

همان‌طور که گفته شد، استودیوی Liquid Swords برروی ساخت بازی‌های اکشن جهان باز برای کنسول‌های نسل جدید و رایانه‌های شخصی کار خواهد کرد. دفتر مرکزی این استودیو در شهر استکهلم قرار دارد، با این دفاتر دیگری از این استودیو در نقاط مختلف جهان وجود خواهد داشت. آقای ساندبرگ در ادامه افزود استودیوی جدید قصد دارد یک محل کار خلاق و سرگرم‌کننده ایجاد کند که و تنها یک رویکرد متمرکز بر توسعه‌ی بازی داشته باشد.

من از زمان شروع بازی‌سازی، آزادی و خلاقیت بازی‌بازان را دوست داشتم. حال با تاسیس Liquid Swords اطمینان دارم که بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای را برای دهه‌های آینده خواهیم ساخت.

احتمالاً در ماه‌های آتی جزئیات بیشتری در خصوص پروژه‌ی جدید استودیوی تازه تاسیس Liquid Swords ارائه خواهد شد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید