مایکروسافت شرکت Smash.gg را خریداری کرد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، مایکروسافت به‌تازگی شرکت Smash.gg را خریداری کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت Smash.gg در سال ۲۰۱۵ میلادی با هدف برگزاری مسابقات ورزش‌های الکترونیکی (ESport) تشکیل شد. با وجود آن که تنها ۵ سال از تاسیس این شرکت می‌گذرد، کمک به میزبانی و سازماندهی هزاران رویداد ورزشی و FGC در سراسر جهان رشد کرده است و اکنون با اضافه شدن به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت احتمالاً رشد بیشتری در زیر چتر حمایتی آن خواهد داشت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در صفحه‎‌ی اصلی Smash.gg، این شرکت توسط مایکروسافت به‌‎تازگی توسط مایکروسافت خریداری شده اما تاکنون جزئیات بیشتری در خصوص هزینه و یا شرایط خرید ارائه نشده است. این شرکت امیدوار است که به کمک همکاری با مایکروسافت به تقویت روابط موجود و کشف فرصت‌های جدید کمک کند.

در بیانیه‌ی منتشر اشاره شده است که Smash.gg به عنوان یک پلتفرم Esports self-service که در اختیار برگزارکنندکان مسابقات کار خود را ادامه خواهد داد. این خرید مطمئناً این اقدام غافلگیرکننده محسوب می‌شود، اما به نظر می‌رسد این احتمال وجود داشته باشد که مایکروسافت با تاکید بیشتری به فضای ورزش‌ها و رویدادهای مرتبط با FGC برود. در حال حاضر مایکروسافت هنوز هیچ‌گونه اطلاعات رسمی در مورد خرید ارائه نکرده است، اما بر اساس بیانیه Smash.gg به نظر می‌رسد این سایت همچنان به فعالیت‌های خود در مسابقات ESport ادامه خواهد داد.

در ابتدا از Smash.gg برای مسابقات و رویدادهایی برای بازی‌هایی مانند Super Smash Bros و بیشتر استفاده شده است. با این حال این بخش در طی سال‌های تأسیس به جوامع و بازیهای مختلف دیگر از جمله Rocket League, Tekken ,Street Fighter, Mortal Kombat و عناوین متعدد دیگر گسترش یافته است. در حال حاضر این شرکت از بیش از ۶۰۰۰ برگزارکننده رویداد از سراسر جهان را در رویدادهای آنلاین اسپورت پشتیبانی ‌می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید