گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

شرکت سی‌دی پراجکت رد از بازی‌بازان درخواست می‌کند قبل از انتشار رسمی بازی Cyberpunk 2077 به انجام استریم از این عنوان نپردازند

PC ، PlayStation ، Stadia ، Xbox ، اخبار بازی ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی طی بیانیه‌ای از بازی‌بازان درخواست کرده است که با عدم انتشار ویدئو و انجام استریم زنده (Live Stream) قبل از انتشار رسمی بازی Cyberpunk 2077 مانع از لو رفتن داستان این اثر برای دیگر طرفداران بشوند. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به جزئیات تکمیلی صحبت‌های این شرکت لهستانی داشته باشیم.

سرانجام پس از سال‌ها انتظار بازی‌بازان سراسر جهان و بارها تأخیر خوردن جدیدترین اثر استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد، کمتر از یک هفته تا انتشار بازی شدیداً مورد انتظار Cyberpunk 2077 فاصله داریم.

حدود دو هفته قبل بود که گزارشاتی منتشر شد مبنی بر آنکه برخی از نسخه‌های فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 وارد انبار فروشگاه‌ها شده‌اند. به همین جهت بسیاری از بازی‌بازان پیش‌بینی می‌کردند که تعداد قابل توجهی از نسخه‌های فیزیکی این اثر قبل از انتشار رسمی به دست برخی افراد برسد که به نظر می‌رسد پیش‌بینی درستی نیز بوده است. بر اساس جدیدترین گزارشات به دست آمده از سطح اینترنت به نظر می‌رسد تعدادی از استریمرهای مشهور موفق شده‌اند در حالی که هنوز یک هفته تا انتشار بازی Cyberpunk 2077 فاصله داریم یک نسخه از این اثر را تهیه کنند و تصاویری از آن را نیز به اشتراک بگذارند.

در همین راستا استودیوی سی‌دی پراجکت رد به تازگی بیانیه‌ای را در حساب رسمی توییتر (Twitter) بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرده است که در آن از بازی‌بازانی که توانسته‌اند قبل از انتشار رسمی این عنوان به نسخه‌ی فیزیکی آن دست پیدا کنند، درخواست می‌کند که از لو دادن بازی برای دیگر طرفداران این اثر خودداری کنند. این استودیو همچنین در ادامه‌ی بیانیه‌‌ی خود افزوده است که با افرادی که قبل از تاریخ مقرر شده اقدام به پخش ویدئو از بازی Cyberpunk 2077 بکنند برخورد جدی خواهد شد. شما در ادامه می‌توانید تصویری را که شرکت سی‌دی پراجکت رد در ادامه منتشر کرده است را مشاهده کنید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. همچنین این اثر از ابتدا برروی هر دو کنسول نسل نهمی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ به خوبی اجرا خواهد شد اما به‌روزرسانی مخصوص این دو کنسول و همین‌طور کنسول اکس‌باکس سری اس در سال ۲۰۲۱ به بازی اضافه خواهد شد که موارد بسیاری از جمله ویژگی رهگیری پرتو (Ray Tracing)، بافت‌های بهبود یافته و موارد دیگر را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی