تریلر جدیدی از بازی DYING: 1983 منتشر شد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی سازنده‌ی DYING: 1983 که در ماه‌های گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تریلر تازه و جذابی را از آن در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان را بیشتر از قبل آشنا کرده باشد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر به همراه این ویدئو، در ادامه با ما همراه باشید.

شرکت نک‌کام اینترتینمنت (Nekcom Entertainment) که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار DYING: 1983 را به عهده دارد، امروز جزئیات خوبی را هم از بخش‌های مختلف این بازی منتشر کرد. DYING: 1983 را باید عنوانی اول شخص در سبک‌ پازلی به حساب آورد که در آن باید هدایت شخصیتی کنجکاو را به دست گرفته و رمز و رازهای پیرامونتان را کشف کنید. جهان بازی به صورت سه بعدی است که واضح است که سازندگان زمان زیادی را صرف ساخت آن کرده‌اند. معماها در این عنوان بسیار چالش برانگیز و سرگرم کننده هستند و شاید برترین خصوصیت آن را هم باید همین قضیه دانست. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانر گفته شده هستید، این اثر را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید.

صدتا آیتم متنوع برای پیشروی بهتر و سریع‌تر در بازی DYING: 1983 وجود دارند که گاهی اوقات استفاده از آن‌ها الزامی خواهد بود. البته تیم سازنده برنامه‌هایی هم برای آینده‌ی این بازی دارد و احتمالا محتویات آن افزایش خواهد یافت.

بازی DYING: 1983 قرار است اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گیرد و باید دید که واکنش افراد در مورد آن چه خواهد بود. سایر نسخه‌های این عنوان شامل پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز کمی بعد به دست بازی‌بازان خواهد رسید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلر جالبی از این بازی عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید