تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی SYNTHETIK: Ultimate مشخص شد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

تیم سازنده‌ی SYNTHETIK: Ultimate که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی آن را تعیین کرد و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان پیرامون این قضیه چه خواهد بود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی دیگری از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

استودیوی فلو فایر گیمز (Flow Fire Games) که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار SYNTHETIK: Ultimate را به عهده دارد، امروز اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ (۱۶ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان هم در راه است، اما هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نیست و ظاهرا در مراحل توسعه قرار دارد. SYNTHETIK: Ultimate قرار است در روزهای اول عرضه با ۳۳ درصد تخفیف و قیمت ۹٫۹۹ دلار به دست افراد علاقه‌مند برسد.

اگر از دوست داران SYNTHETIK: Ultimate باشید، حتما در جریان هستید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را در پی داشت. حال سازندگان جهت افزایش تعداد هواداران قصد دارند تا این اثر را گسترش داده و دارندگان دیگر پلتفرم‌ها نیز بتوانند آن را تجربه نمایند. نسخه‌ی کنسولی این عنوان قرار است تمام به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی که تا به حال عرضه شده است را هم دارا باشد. از این محتویات باید به ۱۲ آیتم، حالتی برای مبارزه و سلاح‌های تازه اشاره داشت. یکی از اعضای تیم سازنده در این زمینه گفته است:

۲۰۲۰ برای ما سال بسیار خوبی بود؛ چرا که در وهله‌ی اول ۲۰۰ هزار نسخه‌ی دیگر از بازی SYNTHETIK: Ultimate برروی رایانه‌های شخصی به فروش رفت و سپس موفقیت‌های فراوانی در روند توسعه‌ی نسخه‌ی کنسولی آن کسب کردیم. شک نداریم که در سال ۲۰۲۱ پیشرفت بیشتری خواهیم داشت و عده‌ی فراوانی از اثر ما استقبال خواهند کرد. برای هواداران خبرهای خوبی داریم و در آینده به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

SYNTHETIK: Ultimate از سری عناوین اکشن و تیراندازی است که در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و با در اختیار داشتن سلاح‌های مورد نیاز، سیل عظیمی از دشمنان را از بین ببرید. در جریان بازی هم باس‌های بی شماری جلوی راهتان سبز می‌شود که نبرد با آن‌ها می‌تواند هیجان انگیز باشد. ضمنا امکان شخصی‌سازی کاراکترها هم برای بازی‌بازان فراهم است که نباید آن را به راحتی نادیده گرفت. برای این منظور، پس از هر ماموریت‌ پاداش‌های مناسبی را دریافت می‌کنید و قادر هستید تا از آن‌ها برای پیشرفت و یا تغییر ظاهرتان بهره ببرید.

به نقل از تیم سازنده، راهبردهای متنوعی برای کسب پیروزی در بازی SYNTHETIK: Ultimate وجود دارد و برگزیدن هر یک به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. ضمنا سطوح دشواری مختلفی هم در بازی به چشم می‌خورد و با توجه به شناختی که از محیط و دشمنان دارید، می‌توانید به انتخاب یکی از آ‌ن‌ها بپردازید. همه‌ی این‌ها دست به دست هم داده است تا در مجموع با عنوان سرگرم کننده و جالبی سر و کار داشته باشیم.

امروز تریلری هم از بازی SYNTHETIK: Ultimate عرضه شد که بخش‌های از آن را به تصویر می‌کشد و در پایان قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید