گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر تازه‌ای از بازی Balan Wonderworld منتشر شد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز دست به انتشار تریلر تازه‌ای از بازی Balan Wonderworld زد که برای بسیاری از بازی‌بازان جالب توجه خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر به همراه این ویدئو باشید.

Balan Wonderworld عنوانی در سبک‌های اکشن و پلتفرمر است که تیم سازنده برای توسعه‌ی آن از تئاتری به نام Balan الهام گرفته‌ است؛ پس می‌تواند عده‌ی فراوانی از بازی‌بازان را به خود جذب کند. در این اثر باید کنترل یکی از دو کاراکتر به نام‌های لئو (Leo) و اما (Emma) را به دست گرفته و وارد جهانی هیجان انگیز و چشم‌نواز یعنی Wonderworld شوید. این جهان پر از اتفاقات و شخصیت‌های عجیب و غریب است و باعث سرگرم شدن شما خواهد شد. همچنین دشمنان و باس‌های بی شماری در آن دیده می‌شود که با استفاده از سلاح‌های متنوع قادر به مبارزه با آن‌ها خواهید بود. امکان تجربه‌ی آن به دو صورت تک‌نفره و دونفره نیز وجود دارد و حالت دوم را می‌توانید با یکی از دوستان خود بازی کنید. ۱۲ ماموریت متنوع نیز در مناطق مختلف Wonderworld دیده می‌شود و ممکن است رضایت هواداران را در بر داشته باشد. چندی پیش ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. لازم به ذکر است که دو شرکت آرزست (Arzest) و اسکوئر انیکس به ترتیب در امر ساخت و عرضه‌ی آن نقش دارند.

همان‌طور که گفته شد، امروز تریلر دیگری از بازی Balan Wonderworld در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که Spectacle نام دارد و در آن می‌توانید محتویاتی شامل لباس‌ها و باس‌ها باشید. شخصیت‌ها، لباس‌ها و آیتم‌هایی بی شماری در این عنوان وجود دارند و دلیل عرضه‌ی چنین ویدئوهایی هم آشنایی بیشتر افراد است. ظاهرا این برای اسکوئر انیکس پایان کار نیست و آن‌ها قصد دارند تا در آینده هم بخش‌های بیشتری از بازی را به طرفداران معرفی کنند. بنابراین در صورت اتشار اخبار بیشتر در خصوص Balan Wonderworld، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Balan Wonderworld قرار است در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار گیرد. بنابراین زمان زیادی تا عرضه‌ی آن باقی مانده است. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را تماشا و دانلود کنید.

 

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید