تریلر زمان عرضه‌ی بازی Worms Rumble منتشر شد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

همزمان با انتشار بازی Worms Rumble برروی پلتفرم‌های مختلف، تیم سازنده دست به کار شد و تریلر زمان عرضه‌ی آن را هم به دست بازی‌بازان رساند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه تریلر گفته شده باشید.

استودیوی تیم ۱۷ (Team 17) که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Worms Rumble را به عهده داشته است، امروز اعلام کرد که این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان با پرداخت مبلغ ۱۳٫۹۹ دلار قادر به دریافت و تجربه‌ی آن خواهند بود.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Worms با سبک‌های گوناگون در دسترس قرار گرفته است و حال پیش‌بینی می‌شود که Worms Rumble یکی از بهترین آن‌ها باشد. باید منتظر بود و دید که واکنش بازی‌بازان پیرامون این اثر چه خواهد بود. این بازی هم‌اکنون از سه نقشه‌ تحت عناوین Missile Mall، Portal Park و Transforming Towers برخوردار است، اما مسلما این برای سازندگان پایان کار نخواهد بود. این تیم قصد دارد تا در روزها و هفته‌های پیش رو چند به‌روزرسانی رایگان و جذاب با محتویات فراوان را در دسترس قرار دهد. ضمنا با این که بخش‌های خوبی در منوی Worms Rumble مشاهده می‌شود، اما تعداد آن‌ها در آینده‌ای نزدیک افزایش خواهد یافت. دو ماه قبل ویدئویی از این عنوان عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

به نقل از تیم سازنده، Worms Rumble تفاوت‌های چشمگیری نسبت به سایر نسخه‌ها دارد و هواداران در وهله‌ی اول به این موضوع پی خواهند برد. در این بازی هیجان انگیز که بیشتر به سبک بتل رویال است، ۳۲ بازی‌باز در یک نقشه‌ی بزرگ قرار می‌گیرند و می‌توانند از سلاح‌ها و آیتم‌های مختلفی در جهت زنده ماندن بهره ببرند. در نهایت هر بازیکنی که بتواند به تنها نفر این نقشه تبدیل شود، پیروز میدان است و جوایز ارزنده‌ای را دریافت خواهد کرد. تنوع سلاح‌ها در این اثر بالا است و طرفداران بی شک از آن‌ها لذت خواهند برد. از برخی آیتم‌ها هم می‌توانید به منظور تسکین درد و بهبود حالتان استفاده نمایید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به بتل رویال و یا سری ذکر شده هستید، Worms Rumble را به هیچ وجه از دست ندهید.

سرعت در بازی Worms Rumble اهمیت فراوانی دارد؛ چرا که باید در مدت زمان تعیین شده به اهداف خود دست پیدا کنید. همچنین تیم ۱۷ اعلام کرده است که هر چند وقت یک بار رویدادهایی در این بازی به وجود می‌آیند که قادر به شرکت در آن‌ها خواهید بود. شخصی‌سازی هم یکی از بخش‌های جالب توجه این اثر است که امکات ارتقای مهارت‌ها و یا تغییر ظاهر در آن فراهم است.

شرکت فوق امروز ویدئوی زمان عرضه‌ی Worms Rumble را در دسترس هواداران قرار داد که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید