تریلر بخش چندنفره‌ی بازی Medal of Honor: Above and Beyond منتشر شد

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) واستودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) با انتشار تریلری از بخش چندنفره‌ی بازی واقعیت مجازی Medal of Honor: Above and Beyond رونمایی کردند.

Medal of Honor: Above and Beyond عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص واقعیت مجازی است که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی سابقه‌ی کار برروی عنوان خاطره‌انگیز Medal of Honor: Allied Assault را در کارنامه‌ی خود دارند. این بازی واقعیت مجازی علاوه بر بخش تک‌نفره‌ی داستانی، از یک بخش چندنفره نیز برخوردار خواهد بود.

وقایع بازی Medal of Honor: Above and Beyond در جنگ جهانی دوم و در اروپا دنبال می‌شود. جایی که بازی‌بازان کنترل یک مامور OSS را برعهده خواهند داشت و باید به نیروهای مقاومت فرانسه در برابر هجوم ارتش آلمان نازی کمک کنید. این بازی علاوه بر بخش داستانی، دارای حالت‌های مختلفی در بخش چندنفره است. در حالت‌های رقابتی شما می‌توانید به تنهایی یا با هم‌تیمی‌های خود ماموریت‌هایی از جمله قرار دادن بمب و یا خنثی کردن آن را انجام دهید.

در ادامه می‌توانید تریلر بخش چندنفره‌ی بازی Medal of Honor: Above and Beyond را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Medal of Honor: Above and Beyond در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۹ (۱۱ دسامبر ۲۰۲۰) برروی پلتفرم‌های واقعیت مجازی  Oculus Rift، Valve Index و  HTC Vive عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید