تریلر شخصیت Zhongli بازی Genshin Impact منتشر شد

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

به تازگی استودیوی می‌هو‌یو (MiHoYo) توسعه‌دهنده‌ی بازی Genshin Impact تریلری از شخصیت جدید این بازی منتشر کرد که به بررسی وی از جنبه‌ی گیم‌پلی و پیش زمینه‌ی داستانی خواهد پرداخت. بازی‌بازان با مشاهده‌ی این ویدئو می‌توانند تصمیم بگیرند که شخصیت Zhongli را به خدمت گرفته و یا Primogemهای خود را برای امور دیگری ذخیره سازند.

همین ماه گذشته بود که مبارز بسیار مورد انتظار و پنج ستاره‌ی Tartaglia به جمع قهرمانان بازی Genshin Impact پیوست. این قهرمان که با نام مستعار Childe شناخته می‌شود، طی یک ویدئوی اختصاصی به نام Farewell of Snezhnaya به بازی‌بازان معرفی شد. وی همراه با به‌روزرسان نسخه‌ی ۱٫۱ بازی Genshin Impact در دسترس قرار گرفت تا خط داستانی مربوط به شخصیت Liyue با حضور Tartaglia و Fatui Harbingers پیچیدگی و جذابیت بیشتری به خود ببیند. حال طی ویدئوی Gentry of Hermitage از سری رویدادهای Character Event Wish Banner بازی Genshin Impact، شخصیت افسانه‌ای و قدرتمند Zhongli که نقش بسیار پررنگی در بخش داستانی بازی ایفا می‌کند، معرفی شده و اکنون به صورت کامل در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

برخلاف شخصیت پر خروش و هیجانی Tartaglia، قهرمان جدید داستان یعنی Zhongli از یک اعتماد به نفس بالا و روحیه‌ای آرام بهره برده و قرار است در بخش داستانی A New Star Approache که مربوط به شخصیت Liyue می‌شود، به کمک Traveler بشتابد. طبق معرفی Zhongli، وی شخصیتی آرام و خونسرد دارد و همواره این آرامش را حفظ خواهد کرد. با این حال این شخصیت ساکت گذشته‌ای تاریک و مرموز را با خود به همراه دارد.

با وجود این شخصیت آرام اما مبارزات و سبک حمله‌ی Zhongli باعث می‌شود بازی‌بازان عنوان Genshin Impact برای به دست گرفتن کنترل وی هیجان کافی را داشته باشند. در میان قهرمانان بازی، Zhongli نخستین فردی است که از قابلیت منحصر به فرد Geo Vision بهره خواهد برد که این موضوع وی را به یک مبارز بسیار منحصر به فرد و قدرتمند تبدیل خواهد کرد. همچنین نمی‌توان از استعدادهای مختلف وی که برخی بازدارنده و برخی هجومی هستند غافل شد. وی قادر خواهد بود پس از ساخت تجهیزات قطبی منحصر به فرد، حدود ۱۵ درصد از میزان Oreهای مصرف شده را بازگرداند. با استفاده از این قابلیت، شخصیت Zhongli می‌تواند در بخش Blacksmith و ساخت تجهیزات منحصر به فرد کاربردی واقع شود.

بدون شک حملات معمولی و مهارت‌های اساسی (Elemental Skill) شخصیت Zhongli می‌تواند دقیقا همان چیزی باشد که بازی‌بازان از یک شخصیت با قدرت Geo Vision انتظار دارند. همانند Geo Traveller، مهارت ابتدایی Zhongli به او اجازه می‌دهد تا یک Geo Construct که در واقع یک ستون بلند و باریک است را ایجاد نماید. با استفاده از این ستون انرژی، وی هم می‌تواند باریکه‌ای از تشعشعات Geo را به سمت دشمنان پرتاب نماید و هم قادر خواهد بود نوعی آسیب جادویی به نام Crystalize Damage را به آن‌ها وارد سازد. همچنین از این ستون انرژی می‌توان برای کاوش و صعود در بخش Teyvat استفاده نمود. همچنین استفاده از قابلیت Geo Construct باعث می‌شود یک سپر یشمی دور شخصیت Zhongli شکل بگیرد اما این کار ممکن است مقدار بیشینه‌ی سلامتی وی را تا حدی کاهش دهد.

بازی‌بازان در بخش داستانی A New Star Approaches بازی Genshin Impact می‌توانند از قدرت Ultimate Attack شخصیت Zhongli استفاده کرده و آسیب مهیبی به دشمنان وارد سازند. قدرت Elemental Burst وی می‌تواند شهاب‌سنگ‌های بزرگی را از آسمان بر زمین فرود آورد و شاهد یک پدیده‌ی Geo Damage قدرتمند به همراه آسیب جدی به گروه بزرگی از دشمنان باشیم. چیزی که این قدرت را منحصر به فرد کرده است این خواهد بود که در میان قهرمانان بازی Genshin Impact، قدرت Elemental Burst شخصیت Zhongli دارای بیشترین قدرت و آسیب در کنار کمترین زمان بازگشت برای استفاده‌ی مجدد خواهد بود.

عنوان Genshin Impact هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. دو نسخه‌ی دیگر از این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوییچ در حال توسعه قرار دارد. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر معرفی مبارز Zhongli در زیر بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید