گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

به‌روزرسان جدید کنسول‌های اکس‌باکس منتشر شد

Xbox ، Xbox Series X/S ، اخبار بازی ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

مایکروسافت به تازگی به‌روزرسان جدیدی را برای سیستم عامل کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس و همچنین کنسول‌های اکس‌باکس وان منتشر کرده است. این به‌روزرسان به طرز قابل توجه‌ای برروی رابط کاربری کنسول‌های اکس‌باکس و تجربه‌ی بازی‌باز تاثیر می‌گذارد.

هایپ به وجود آمده بابت عرضه‌ی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس هنوز هم زنده است و در ماه‌های آتی احتمالا شدیدتر هم می‌شود. سخت‌افزار اکس‌باکس سری اکس واقعا تحسین برانگیز است و هر چند که در چند هفته‌ی اخیر گزارشاتی مبنی بر مشکلات مربوط به این سخت‌افزار به گوش رسیده‌اند، اما این مشکلات برای یک کنسول جدید عادی هستند و شاهد مورد چندان عجیبی نیستیم. خوشبختانه مایکروسافت یک به‌روزرسان سیستمی برای تمام کنسول‌های نسل هشت و نه خود منتشر کرده است که تاثیرات بسزایی دارند و فقط ظاهری نیستند.

تا کنون گزارشاتی مبنی بر خاموش شدن ناگهانی کنسول، قطع شدن ارتباط کنترلر با کنسول و یا شنیدن صداهای عجیب از خود کنسول به گوش رسیده‌اند، اما مایکروسافت قصد دارد تا با به‌روزرسان جدید، تعداد زیادی از مشکلات نرم‌افزاری را رفع و همچنین ویژگی‌های جالبی را به سیستم اضافه کند. این به‌روزرسان بالاخره تم‌های داینامیک را همانند کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس کاربران اکس‌باکس قرار می‌دهد. همچنین کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اس هم با افزودن بنرهای آیکون، به بازی‌بازان قابلیت دسته‌بندی بازی‌های خود را می‌دهند. با کمک این ویژگی می‌توانید بازی‌هایی که برای سری اکس و سری اس بهینه‌سازی شده‌اند را در یک دسته قرار دهید.

اما مهم‌ترین ویژگی این به‌روزرسان جدید، مربوط به بهترین ویژگی اکس‌باکس یعنی Xbox Game Pass است. حالا بازی‌بازان می‌توانند بازی‌هایی که قرار است در آینده به Xbox Game Pass اضافه شوند را دانلود کنند تا به محض انتشار بازی برروی این سرویس، آن را شروع کنند. مایکروسافت بدون شک پشتیبانی فوق‌العاده‌ای از این سرویس کرده است و به نظر می‌رسد که در آینده فقط شاهد بهتر شدن آن خواهیم بود. به زودی و با نهایی شدن خرید بتسدا (Bethesda) توسط مایکروسافت، مجموعه‌ی عظیمی از بازی‌های این شرکت هم در اختیار مشترکین این سرویس قرار خواهد گرفت.

کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس هم اکنون به صورت جهانی در دسترس قرار دارند.

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی