جنگ بی پایان | نقدها و نمرات بازی Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

اگر از طرفداران Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition باشید، حتما می‌دانید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی این عنوان برروی کنسول‌ها به گوش می‌رسید و حال شاهد انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ هستیم. در همین خصوص، نقدها و نمرات این نسخه به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition را باید عنوانی در سبک‌های ماجراجویی و داستان محور به حساب آورد که وقایع مربوط به آینده و سال ۲۰۳۰ میلادی را روایت می‌کند. سازندگان برای توسعه‌ی این عنوان از رمان‌های متنوعی الهام گرفته‌اند. بازی در Rokumei جریان دارد؛ شهری که به سختی درگیر جنگ با دشمنان است و هر لحظه امکان تخریب و فروپاشی آن وجود دارد. حال شما باید با در اختیار داشتن شخصیتی نترس و دوست داشتنی، مانع بسیاری از اهداف دشمنان شوید. در ابتدا تمایل دارید تا با صلح همه چیز را پیش ببرید، اما شاید در ادامه مجبور باشید تا خشونت را چاشنی کارتان کنید.

در بازی Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition انتخاب‌های فراوانی پیش روی شما است و نتیجه می‌گیریم که سرنوشت همه چیز در دستان شما خواهد بود. تیم سازنده نیز تلاش داشته است تا پایان‌های متفاوتی را برای اثر خود در نظر بگیرد. این قضیه باعث می‌شود که حتی اگر بازی را به پایان برسانید، برای تجربه‌ی مجدد آن مشتاق باشید. طراحی شخصیت‌ها نیز تا حد زیادی به خوبی صورت گرفته است و مشکل چندانی در این زمینه به چشم نمی‌خورد. البته باید بدانید که اعتماد کردن به هر کاراکتری ممکن است عواقبی را برای شما در پی داشته باشد.

قابل ذکر است که شرکت‌های رجیستا (Regista)، سکای گیمز (Sekai Games) و این‌این گیمز (ININ Games) در امر توسعه و عرضه‌ی بازی Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition نقش داشته‌اند. همچنین بخش آنلاینی هم در این بازی وجود دارد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. از این نکات که عبور کنیم، امروز منتقدان مشهور بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در خصوص این اثر نیز در دسترس قرار داده‌اند که برای مطالعه‌ی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 9/10

تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Root Double در دسترس قرار گرفته است، اما بدون شک Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition را باید یکی از برترین‌ها در نوع خود به حساب آورد. داستان این بازی را باید برترین ویژگی آن دانست که شما را در موقعی‌های حساس و دلهره‌آور بی شماری قرار می‌دهد. بنابراین انتخاب‌های سریع و هوشمندانه را باید در دستور کار قرار دهید. مطمئن هستیم که در آینده باز هم به سراغ این اثر می‌رویم.

noisy pixel 8.5/10

Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition با سبک و داستان فوق‌العاده‌ی خود می‌تواند ذهن بسیاری از افراد را مثل ما درگیر کند. تجربه‌ی این عنوان برروی کنسول نینتندو سوییچ بسیار جالب است و نباید نادیده گرفته شود. گیم‌پلی این بازی نیز بسیار هیجان انگیز و دوست داشتنی است. اگر از هواداران آثار ماجراجویی و داستان محور هستید، Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition را در اولویت بازی‌هایتان قرار دهید.

Hey Poor Player 8/10

Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition یکی از فراموش نشدنی‌ترین بازی‌ها در سبک داستان محور است که خیلی زود دلمان برایش تنگ خواهد شد. در مجموع می‌توان به تیم سازنده بابت شیوه‌ی روایت و داستان بی نقص این اثر تبریک گفت و امیدوار هستیم که در آینده نیز چنین عناوینی به دست بازی‌بازان برسد. گیم‌پلی این اثر به خوبی طراحی شده است و به جز چند مشکل بسیار کوچک، ایراد دیگری در آن به چشم نمی‌خورد.

Nintendo World Report 7.5/10

شاید Root Double: Before Crime * After Days – Xtend Edition شروع خوبی نداشته باشد و بسیاریاز افراد را کسل کند، اما شک نکنید که در ادامه چیزهای زیادی برای گفتن خواهد داشت. تنها کافی است که ماموریت‌های اول بازی را طی کنید و سپس با جذابیت‌های آن مواجه شوید. چند پایان این عنوان را تجربه کردیم و می‌توانیم بگوییم که تیم سازنده به خوبی از پس آن‌ها بر آمده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید