سازندگان Desperados III برروی یک بازی جدید کار می‌کنند

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی می‌می‌می‌ گیمز (Mimimi Games)، سازنده‌ی عناوین Shadow Tactics: Blades of the Shogun و Desperados III، به‌تازگی از کار برروی یک بازی جدید خبر داده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، جدید می‌می‌می‌ گیمز همانند عناوین قبلی این استودیو، عنوانی در سبک استراتژی همزمان خواهد بود و اکنون با اسم رمز “Sweet Potato” شناخته می‌شود. مشخصاً این نام نهایی پروژه‌ی جدید نخواهد بود و به‌ نظر می‌رسد به نوعی از روند Desperados 3 که در طول فرایند توسعه توسط تیم توسعه “Potato” نامیده می شود ، پیروی می‌کند.

همچنین استودیوی می‌می‌می‌ گیمز اعلام کرده است که آن‌ها به صورت ناشر مستقل فعالیت خواهند کرد و به طور کامل برروی بازی‌های خود اختیار و نظارت خواهد داشت. همچنین این توسعه‌دهنده از جذب ۳۰ الی ۴۰ نیروی جدید برای گسترش تیم و تسهیل ساخت بازی جدید خبر داده است. تاکنون جزئیات بیشتری در خصوص این پروژه و پلتفرم‌های مقصد آن ارائه نشده است و انتظار می‌رود در چند ماه اطلاعات کامل‌تری از آن منتشر گردد.

بازی Desperados III، آخرین ساخته‌ی استودیوی می‌می‌می‌ گیمز، در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. تا به حال سه بسته الحاقی داستانی برای این بازی منتشر شده است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم امیرمهدی نامجو، تحت عنوان «هفت‌تیرکشی هوشمندانه» مطالعه کنید

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید