به‌روزرسان Neon Dawn بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

12 آذر 1399 - 09:30

به‌روزرسان جدید و بزرگ Rainbow Six Siege تحت عنوان Operation Neon Dawn بازی Rainbow Six Siege منتشر شده است و برروی تمامی پلتفرم‌ها، حجم بسیار زیادی دارد. این به‌روزرسان ارتقاهای نسل بعدی این بازی را هم به همراه دارد.

جدیدترین به‌روزرسان بازی Rainbow Six Siege منتشر شده است و با خود محتوای جدید زیادی را به همراه دارد و همچنین ارتقاها و رفع باگ‌هایی را انجام می‌دهد. اما این به‌روزرسان حجم بسیار زیادی هم دارد و شاید مجبور شوید تا فضای کنسول خود را خالی کنید. این به‌روزرسان برروی رایانه‌های شخصی ۶۰ گیگابایت و برروی کنسول‌های ۳۹٫۹ گیگابایت است. علاوه بر تغییرات در محتوای بازی و اپراتورها، Neon Dawn بالاخره ارتقای نسل بعدی را هم در دسترس خریداران قرار می‌دهد که این ارتقا برای اکس‌باکس سری اکس/اس ۳٫۲ گیگابایت و برای پلی‌استیشن ۵ ۵٫۳۸ گیگابایت است.

البته در نهایت پس از نصب این به‌روزرسان، حجم کلی بازی کاهش می‌یابد و این یکی از اهداف اصلی یوبی‌سافت (Ubisoft) با Neon Dawn بوده است. همچنین زمان بارگذاری هم برروی تمامی پلتفرم‌ها بهبود یافته است. نقشه‌ی Skyscraper بازی هم حالا با تغییرات اساسی دوباره به بازی بازگشته است. این نقشه به هنگام عرضه، پر از باگ‌ها و گلیچ‌های گرافیکی بود. تمرکز دیگر این به‌روزرسان برروی اپراتور Aruni است. Aruni پیش از این مشکلاتی داشت از قبیل اینکه بعضی از حملات و گجت‌های او به درستی کار نمی‌کردند. این به‌روزرسان به اپراتورهای دیگر هم توجه کرده است و اگر آن اپراتورها باگ یا مشکلی در قابلیت‌های خود داشته باشند، احتمالا Neon Dawn آن‌ها را هدف قرار داده است.

در مجموع باید گفت که یوبی‌سافت تلاش کرده است که حجم زیاد این به‌روزرسان جدید، بیخود نباشد و شاهد بهبودهای واقعی باشیم. به‌روزرسان‌های نسل بعدی این بازی هم ویژگی‌های جالب و کاربردی دارند. مثلا برروی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس، از وضوح تصویر ۴K و نرخ فریم ۱۲۰ فریم بر ثانیه بهره‌مند خواهید شد. برروی اکس‌باکس سری اس هم شاهد نرخ فریم ۱۲۰ فریم بر ثانیه و وضوح تصویر ۱۰۸۰p هستیم. ضمنا این بازی از ویژگی‌های کنترلر دوال‌سنس هم استفاده می‌کند.

بازی Rainbow Six Siege هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید