بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون به صورت جداگانه قابل خرید است

12 آذر 1399 - 10:30

شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به تازگی با انتشار یک تریلر از نسخه‌ی جداگانه‌ی بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 که مدتی پیش وعده‌ی انتشار آن را داده بود، رونمایی کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر تماشای این تریلر نگاهی به اطلاعات تکمیلی این نسخه از بازی داشته باشیم.

سرانجام شرکت راک‌استار گیمز به تازگی با انتشار یک‌ تریلر از بخش جداگانه‌ی Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 رونمایی کرده است. این بازی شامل تمامی محتوای بخش چندنفره‌ی عنوان Red Dead Redemption 2 خواهد بود. همچنین توجه داشته باشید که برای تجربه‌ی این اثر برروی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی و مایکروسافت نیاز به تهیه‌ی اشتراک پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) و اکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) خواهید داشت. در ادامه می‌توانید تریلری را که شرکت راک‌استار گیمز به مناسبت انتشار این نسخه از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است، مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Red Dead Online تا تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ (۱۵ فوریه ۲۰۲۱) با تخفیف ۷۵ درصدی و با قیمت ۵ دلار به فروش خواهد رسید. شما همچنین پس از تاریخ مذکور قادر خواهید بود این اثر را با قیمت ۲۰ دلار خریداری کنید. همچنین توجه داشته باشید که بازی Red Dead Online همانند نسخه‌ی کامل خود یعنی Red Dead Redemption 2 از تمام ویژگی‌های سخت‌افزاری کنسول‌های نسل نهمی بهره نخواهد برد. اگرچه مدتی است که شایعاتی مربوط به نسخه‌ی بهبود یافته‌ی نسل نهمی بازی Red Dead Redemption 2 به گوش می‌رسد اما همچنان هیچگونه تأییدی در این خصوص از سوی شرکت راک‌استار گیمز صورت نگرفته است.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید