فصل سوم Fall Guys در رویداد Game Awards رونمایی خواهد شد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

چندی پیش بود که استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) از فصل سوم بازی Fall Guys رونمایی کرد و اعلام داشت که این فصل حال و هوایی زمستانی خواهد داشت. در حالی که بازی‌بازان هنوز منتظر انتشار جزییات بیشتر از این فصل هستند، حساب کاربری این استودیو با انتشار پستی در توییتر به زمان و مکان انتشار اطلاعات بیشتر اشاره کرد. همراه گیمفا باشید.

حساب کاربری مدیاتونیک دو تصویر جدید منتشر کرد؛ این تصاویر احتمالا به آیتم‌های جدید فصل سوم Fall Guys اشاره دارند. یکی از آن‌ها پنگوئنی به نام Pegwin و دیگری یک زنگوله‌ی بزرگ کریسمس است که هنوز نامی ندارد. در واقع این استودیو نظرسنجی را آغاز کرده است و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا از بین گزینه‌های موجود، نام موردعلاقه‌ی خود را برای این زنگوله انتخاب کنند.

در حال حاضر عنوان Ringus Dingus از سایر گزینه‌ها رای بیشتری جمع کرده است و به نظر می‌رسد عنوان نهایی این زنگوله همین نام باشد. البته اگر شما فکر می‌کنید که این اصطلاح عجیب‌ترین عنوان در بازی Fall Guys است، اشتباه می‌کنید؛ چرا که پتک معروف این بازی را که Big Yeetus نام دارد فراموش کرده‌اید! شما می‌توانید تصاویر Pegwin و Ringus Dingus را در قسمت پایین مشاهده کنید.

در همین حال به نظر می‌رسد که از فصل سوم این عنوان به‌صورت کامل در مراسم Game Awards رونمایی خواهد شد:

اگر شما می‌خواهید بیشتر [از این آیتم‌ها] ببینید، احتمالا تمایل داشته باشید تا Game Awards را همراه جف کیلی (Geoff Keighley) در تاریخ (۲۰ آذر ۱۳۹۹) ۱۰ دسامبر تماشا کنید.

[البته] اگر بدانید منظور من چیست؟

بازی Fall Guys هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. تنها برروی فروشگاه استیم تاکنون ده میلیون نسخه از این عنوان به فروش رفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید