۳۴۳ اینداستریز: شایعات حالت بتل رویال بازی Halo Infinite بی‌پایه و اساس هستند

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

چند روز پیش شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از این بود که استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Halo Infinite، قصد دارد تا یک حالت بتل رویال را برای این بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه کند و حالا این استودیو این شایعات را بی‌پایه و اساس خوانده است.

قطعا عرضه‌ی Halo Infinite و روند توسعه‌ی این بازی، پر از فراز و نشیب بود است. در واقع قرار بود که Halo Infinite یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی اکس‌باکس سری اکس/اس باشد. به طوری که حتی برروی جعبه‌ی بسته‌بندی این کنسول، تصویر مستر چیف به چشم می‌خورد. اما پس از نمایش ناامیدکننده‌ی این بازی حداقل از لحاظ بصری و فنی، تصمیم گرفته شده تا بازی تا سال ۲۰۲۱ تاخیر بخورد. تصمیمی که در عین دلسردکننده بودن، فرصت خوبی را برای ۳۴۳ ایجاد می‌کند تا بازی را بهبود ببخشد و نسخه‌ای شایسته‌ی نام مجموعه‌ی Halo و مستر چیف را عرضه کند. البته طبعا بخشی از دلیل این تاخیر هم به خاطر شیوع ویروس کرونا و کند شدن روند توسعه‌ی بازی‌ها است.

اما از زمان تاخیر خوردن بازی، استودیوی ۳۴۳ بسیار در مورد بازی ساکت بوده است، البته این استودیو قول داد که در آینده بیشتر با طرفداران در ارتباط باشد، اما فعلا خبری نشده است و همین مهم باعث شده تا تعدادی از هواداران، شایعاتی را در فضای مجازی پراکنده کنند. آخرین این شایعات، مربوط به در حال توسعه بودن یک حالت بتل رویال برای Halo Infinite است که قرار است در سال ۲۰۲۱ عرضه شود. اما امروز رئیس انجمن استودیوی ۳۴۳، در توییتر به این شایعات واکنش نشان داد و تمام آن‌ها را بی‌پایه و اساس خواند. برایان جرارد (Brian Jarrard) همچنین اعلام کرد که این استودیو از سکوت خبری خود آگاه است و موارد زیادی هستند که آن‌ها قصد دارند تا با طرفداران در مورد آن صحبت کنند. او همچنین گفت که استودیوی ۳۴۳ در حال آماده‌سازی یک بسته‌ی خبری برای طرفداران است که در پایان سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و آن‌ها در جریان آخرین جزییات روند توسعه‌ی بازی قرار می‌دهد.

علی‌رغم شایعات منتشرشده، خوشبختانه به نظر می‌رسد که خبری از یک بتل رویال برای بازی مورد انتظار استودیوی ۳۴۳ نیست. بازی Halo Infinite در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۱ برروی اکس‌باکس سری اکس/اس، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید