پشتیبانی از هدست‌های واقعیت مجازی به زودی به Microsoft Flight Simulator اضافه می‌شود

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

تیم سازنده پیش از این تایید کرده بود که به‌روزرسان ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ بازی Microsoft Flight Simulator برروی ارائه‌ی یک مدل دقیق‌تر از کشور انگلستان تمرکز خواهد کرد. با این حال، به نظر می‌رسد پیش از انتشار این به‌روزرسان، استودیوی آسوبو قصد دارد پشتیبانی از هدست‌های واقعیت مجازی را به این عنوان محبوب اضافه کند.

در جدیدترین مراسم پرسش و پاسخ آنلاین با استودیوی آسوبو (Asobo) که در وب‌سایت توییچ (Twitch) برگزار شد، تیم سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator تایید کرد که به‌روزرسان بعدی این عنوان در تاریخ ۳ دی ماه سال جاری (۲۳ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) عرضه می‌شود که این به‌روزرسان پشتیبانی از هدست‌های واقعیت مجازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از اعضای ارشد تیم سازنده به این نکته نیز اشاره کرد که بازی از تمامی هدست‌های واقعیت مجازی موجود پشتیبانی خواهد کرد.

این امکان در اختیار تمامی دستگاه‌ها قرار خواهد گرفت. هدست‌های خانواده‌ی Oculus، هدست‌های خانواده‌ی ولو (Valve) و هدست‌های تمامی خانواده‌های موجود پشتیبانی خواهند شد.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی تیم سازنده، شما می‌توانید تمامی بخش‌های بازی Microsoft Flight Simulator از منوی بازی گرفته تا گیم‌پلی را در حالت واقعیت مجازی تجربه کنید. این بازی موفق در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس نیز عرضه خواهد شد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی زیبا نقد و بررسی این عنوان را به قلم آریا مقدم و تحت عنوان «بر فراز سیاره‌ای آشنا» از طریق لینک قرار داده شده مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید