گیفت کارت
گیفت کارت

بازی New Star Baseball برروی iOS در دسترس قرار گرفت

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی نیو استار گیمز (New Star Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی New Star Baseball را برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

شرکت گفته شده که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی New Star Baseball را به عهده داشته است، امروز به صورت رسمی از انتشار این عنوان برروی iOS خبر داد. عرضه‌ی نسخه‌ی اندروید این بازی هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

همان‌طور که از نام New Star Baseball پیداست، در این بازی ورزشی باید هدایت قهرمانان و تیم دلخواه خود را به دست گرفته و به انجام ورزش هیجان انگیز بیسبال بپردازید. تورنمنت‌های متنوعی درون این بازی وجود دارند که هر یک از آن‌ها می‌توانند نقش موثری در سرگرم شدن بازی‌بازان داشته باشند. بسیاری از افراد سرشناس این رشته نیز در این اثر حضور دارند. همچنین در بخشی از New Star Baseball قادر هستید تا کاراکتر دلخواه خود را به وجود آورده و از وی در تیم‌ها بهره ببرید. شخص‌سازی هم یکی دیگری از نکات برجسته‌ی بازی است که هرگز نباید نادیده گرفته شود. یکی از اعضای تیم سازنده در مورد این عنوان گفته است:

بدون شک در دست داشتن کنترل شخصیتی که بازی‌بازان آن را به وجود آورده‌اند، می‌تواند جذابیت‌های New Star Baseball را دوچندان کند. همچنین می‌توان این قهرمان را برای مسابقات حاضر کرد و مهارت‌هایش را افزایش داد. بسیار مشتاق هستیم که واکنش افراد را در مورد این عنوان مشاهده کنیم. New Star Baseball دقیقا همان چیزی است که انتظارش را داشتیم.

کنترل بازی New Star Baseball بسیار ساده است و تنها با لمس صفحه‌ی گوشی هوشمند خود، رقابت‌ها را آن طور که می‌خواهید پیش می‌برید. بنابراین در صورتی که از دوست داران این بازی‌ها هستید، اثر ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

دریافت بازی New Star Baseball از اپ استور (App Store) رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای دستیابی به برخی از آیتم‌ها و تجهیزات باید مبلغی را پرداخت کنید. حال امروز تریلری هم از آن در دسترس قرار گرفته است که در پااین قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید