بازی The Last Remnant Remastered برروی اندروید تخفیف خورد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که بازی The Last Remnant Remastered در فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) با تخفیف ویژه‌ای همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. در ضمن به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئویی هم از این اثر منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

The Last Remnant Remastered از سری عناوین جذاب در سبک نقش‌آفرینی است که که اسکوئر انیکس به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. این عنوان از امروز ۳۰ درصد تخفیف برروی سیستم عامل اندروید خورده است و بازی‌بازان با پرداخت مبلغ ۱۳٫۹۹ دلار قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. این در حالی است که قیمت این اثر تا دیروز ۱۹٫۹۹ دلار بود. بنابراین در صورتی که از دوست داران سبک گفته شده هستید، شاید The Last Remnant Remastered برای شما مناسب باشد.

این عنوان در واقع نسخه‌ای بازسازی شده از اثری به نام The Last Remnant به حساب می‌آید که ابتدا در سال ۲۰۰۸ میلادی برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود. شما در این بازی باید هدایت جنگجویی نوجوان به نام راش سایکس (Rush Sykes) را به دست گرفته و وارد نبردهای مختلفی با دشمنان خود شوید. پس از مدت‌ها، تیم سازنده تصمیم گرفت تا این نسخه را با شخصیت‌ها، کیفیت و تجهیزات بسیار بیشتر در دسترس قرار دهد.

در The Last Remnant Remastered قادر هستید تا به شهرهای گوناگونی سفر کرده و مبارزات جانانه‌ای داشته باشید. واضح است که تیم سازنده برای ارائه‌ی سیستم مبارزات جذاب و گیرا تلاش فراوانی داشته است و بازی‌بازان از همان ابتدا به این قضیه پی خواهند برد. همچنین امکان ارتقای مهارت‌ها و سلاح‌ها در این اثر وجود دارد که برای پیشروی هر چه بهتر، نباید آن را نادیده گرفت.

نسخه‌ی اندروید بازی The Last Remnant Remastered حجمی برابر با ۶ گیگابایت دارد و از این مقدار می‌توان محتویات و ماموریت‌های فراوان آن را بهتر فهمید. برای آشنایی بیشتر با این اثر می‌توانید نقدها و نمرات آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی دیگری از این عنوان عرضه شده است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید