بازی The Good Life سال آینده عرضه خواهد شد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی سازنده‌ی The Good Life سرانجام امروز اعلام کرد که این بازی در آینده‌ای نزدیک به دست هواداران خواهد رسید. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این اثر عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

به نقل از شرکت‌های د ایرگیولار کارپریشن (The Irregular Corporation)، وایت اولز اینتراکتیو (White Owls Interactive) و گروندینگ اینتراکتیور (Grounding Interactive) که در مجموع وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی The Good Life را به عهده دارند، آگاه شدیم که این بازی در بهار سال ۲۰۲۱ میلادی و تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این عنوان ابتدا چند سال قبل معرفی شد و تا به حال تاخیر هم خورده است، اما طرفداران در نهایت می‌توانند نسبت به تجربه‌ی آن اقدام نمایند.

شما در بازی The Good Life باید هدایت شخصیتی به نام نائومی هیوارد (Naomi Hayward) را به دست گرفته و راهی سفری پرماجرا و هیجان انگیز بشوید. محل زندگی شما نیویورک است، اما به دلیل مشغله‌هایی که برایتان رخ می‌دهد، چاره‌ای جز ترک خانه به صورت موقت ندارید. نائومی که وظیفه‌ی عکاسی و خبرنگاری را به عهده دارد، در بین راه باید ماموریت‌های فراوانی در این خصوص را انجام داده و به فردی مشهور تبدیل شود. ضمنا این بازی فرصت مناسبی است تا مهارت‌های عکاسی خود را ارتقا داده و از انجام آن لذت ببرید. پازل‌ها و رمز و رازهای بی شماری هم جلوی راهتان سبز می‌شود و حل و کشف آن‌ها برای پیشروی الزامی خواهد بود. به نظر می‌رسد که علاقه‌مندان به سبک‌ ماجراجویی بتوانند با The Good Life نیز سرگرم شوند.

به مناسبت نزدیک شدن به انتشار بازی The Good Life، تریلر تازه‌ای هم از آن در دسترس قرار گرفته است که بخش‌های متنوع و جالبی را به نمایش می‌گذارد. در پایان می‌توانید این ویدئو را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید