گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

به‌روزرسان ماه نوامبر اکس‌باکس قابلیت‌های تازه‌ای را به کنسول‌های جدید اضافه می‌کند

Xbox Series X/S ، اخبار بازی ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت مایکروسافت به‌تازگی به‌روزرسان ماه نوامبر را برای کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس منتشر کرده است. در این به‌روزرسان قابلیت‌های جدیدی به کنسول‌ها اضافه شده‌اند.

طبق اطلاعات منتشر شده، این به‌روزرسانی جدید، پس‌زمینه‌های پویاتری را به کنسول‌ها اضافه و بخش جدید Coming Soon را برای مشترکین سرویس Game Pass اضافه می‌کند. به گفته‌ی آقای جاناتان هیلدبرنت (Jonathan Hildebrandt)، مدیر برنامه‌ریزی تجربه‌های اکس‌باکس، این به‌روزرسان شامل رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد سیستم نیز می‌شود.

این به‌روزرسانی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا صفحه‌ی اصلی کنسول خود را با شش طرح پس‌زمینه‌ی پویا که شامل ادای احترام به نسل‌های قبلی کنسول‌های Xbox و موارد دیگر است، شخصی‌سازی نمایند. همچنین این به‌روزرسان قابلیت نصب بازی‌های انتخاب شده پیش از  ورود بازی‌های Xbox Game Pass از طریق بخش جدید Coming Soon را به شما معرفی می‌کند. البته نمی‌توان همه‌ی بازی‌ها را از قبل نصب کرد، اما کاربران نسخه‌ی موبایلی Game Pass می‌توانند هر بازی در را در روز اول انتشار نصب کنند.

تصویر پس‌زمینه‌های جدید

ویژگی جدید دیگر به کاربران اجازه می‌دهد تا انتخاب کنند کدام‌ بازی‌ها از قابلیت Auto HDR در کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس استفاده نمایند. در حقیقت به طور خودکار پیشرفت‌های HDR را به بازی‌هایی اضافه می‌کند که فقط با دامنه دینامیکی استاندارد ارسال می شوند. اگر عنوانی از Auto HDR استفاده کند، هنگام باز کردن راهنما در طول بازی برچسب‌گذاری می‌شود.

در پایان بازی‌هایی که برای کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس بهینه‌سازی شده‌اند، یک نشان “X | S” در بخش My Games and Apps به بازی‌ها اضافه شده است و بازی‌بازان اکنون می‌توانند با استفاده از یک دکمه Filter، فهرستی از این عناوین را مشاهده کنند.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی