ماد جدید بازی Crusader Kings 3 سرزمین Middle-Earth را به بازی اضافه می‌کند

11 آذر 1399 - 12:00

به نظر می‌رسد که یک تیم مادسازی به دنبال خلق سرزمین Middle-Earth از سری Lord of the Rings در بازی شبیه‌ساز استراتژی قرون وسطایی پارادوکس اینترکتیو (Paradox Interactive) یعنی Crusader Kings 3 است.

بازی Crusader Kings 3 در حال تبدیل شدن به یکی از پلتفرم‌های مورد علاقه‌ی تیم‌های مادسازی گوناگون است. قضیه برای Crusader Kings 2 هم اینطور بود و بسیاری مادهای مشهوری مانند After the End Fan Fork که سرزمین بازی را تبدیل به یک آمریکای پسا آخرالزمانی می‌کرد و همچنین A Game of Thrones Mod را به خوبی به یاد دارند و با آن‌ها خاطره ساختند. حال مادسازهای Crusader Kings 3 به دنبال این هستند تا دنیای فانتزی دیگری را وارد این بازی کنند و این بار نوبت Lord of the Rings است.

البته Crusader Kings 3 همین حالا هم بازی کاملی است و ویژگی‌ا و سناریوهای مختلف بسیار جذابی را در خود دارد که می‌توانند شما را تا ساعت‌ها سرگرم کنند. اما ماد جدید به قدری با کیفیت بوده است که حتی حساب کاربری رسمی توییتر این بازی هم به آن اشاره کرده و از آن تمجید کرده است. این ماد که LoTR: Realms in Exile نام دارد، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا پا جای پا سوارکاران روهان، یکی از گروه‌های نظامی قهرمان این فرنچایز، بگذارند. این ماد در حال گسترش است و قرار است تا تجربه‌های بیشتری را از دنیای Middle-Earth وارد Crusader Kings 3 کند.

صفحه‌ی رسمی این ماد در ورکشاپ استیم ذکر کرده است که تیم توسعه‌دهنده‌ی این ماد، به دنبال برنامه‌نویسان، هنرمندان و نویسندگان علاقه‌مند به Crusader Kings 3 و The Lord of the Rings است، چرا که ماد قصد دارد تا در آینده بخش‌های بیشتری را از حماسه‌ی Middle-Earth به بازی Crusader Kings 3 اضافه کند تا آن را به ماد حتی با کیفیت‌تری از قبل تبدیل کند. در حال حاضر می‌توانید در نقش پادشاه روهان و یا سارومان (Saruman) بازی کنید.

بازی Crusader Kings 3 هم اکنون به صورت انحصاری برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید