تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Omori مشخص شد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

تیم سازنده‌ی Omori که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن را تعیین کرد که خبر نسبتا خوبی برای عده‌ای از افراد خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Omori از سری عناوین جالب در سبک‌های نقش‌آفرینی و ترسناک است که علی‌رغم جهان و کاراکترهای دوست داشتنی، صحنه‌های دلهره‌آور و هیجان انگیزی در آن رقم می‌خورد. به نقل از استودیوی اموکت (Omocat) که وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Omori را به عهده دارد، آگاه شدیم که این عنوان در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۹ (۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. گفتنی است که نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ این اثر هم در راه است، اما هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده و ظاهرا توسعه‌ی آن‌ها زمان بیشتری خواهد برد.

در بازی Omori قادر هستید تا ماجراجویی دلچسبی را به ارمغان آورده و در این راه دوستان زیادی هم پیدا کنید. اصلی‌ترین هدف شما این است که با گذشته‌ی خود مبارزه کرده و بسیاری از خاطرات بد را پاک کنید که بی شک این کار دشوار خواهد بود. سرعت در این اثر بسیار مهم است و در بسیاری از چالش‌ها باید نیم نگاهی به زمان خود نیز داشته باشید. معرفی و توسعه‌ی بازی Omori از سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز شد و حال باید دید که تیم سازنده در این زمان طولانی چه کرده است.

جهان بازی Omori در منطقه‌ای به نام فضای سفید جریان دارد و در کنار تمام زیبایی‌ها، زشتی‌هایی هم در آن دیده می‌شود. فراموش نکنید که کوچک‌ترین اشتباه شما هم ممکن  است عواقب جبران ناپذیری در بر داشته باشد. در مجموع با داستان و عنوان عجیبی سر و کار داریم و تنها باید برای کسب اطلاعات بیشتر از آن منتظر ماند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Omori، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید