نقشه‌ی جدید حالت Zombies بازی Call of Duty: Black Ops Cold War احتمالا فاش شد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

ترکیبی از اخبار و شایعات جدید و همچنین یکی از تیزرهای درون بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، احتمالا مکان نقشه‌ی بعدی حالت Zombies را که قرار است به صورت دانلودی به بازی اضافه شود را فاش می‌کند.

جدیدترین ساخته‌ی تری‌آرک (Treyarch) در سری طولانی و تمام نشدنی Call of Duty، در مجموع با واکنش‌های مثبتی رو به رو شده است، اما یکی از مشکلات منتقدان با این بازی، محتوای هنگام عرضه‌ی کم از جمله ۸ نقشه برای بخش چندنفره (۹ تا به لطف Nuketown ’84 که بعدتر اضافه شد) و تنها ۱ نقشه برای حالت Zombies است. چندی پیش شایعاتی مبنی بر اضافه شدن Perkهای بیشتر به حالت Zombies وجود داشت و حالا هم خبر از یک نقشه‌ی جدید می‌رسد.

در زمان معرفی حالت Zombies بازی، اعلام شد که این حالت با دو نقشه‌ی Die Maschine و یک نقشه‌ در ویتنام با نام Firebase Z عرضه خواهد شد. نقشه‌ی دوم در بازی نبود و به نظر می‌رسد که برای محتوای پس از عرضه‌ی بازی نگه‌داری شده است. طرفداران Black Ops اول به خاطر دارند که در آن بازی به یک پایگاه نظامی واقعی به نام Khe Sanh می‌رفتید و همچنین در Call of Duty: Black Ops Cold War یک مکان واقعی دیگری هم به نام Firebase Ripcord در ماموریت Operation Fractured Jaw بازی که در ویتنام جریان دارد هم وجود دارد. طرفداران معتقدند که نقشه‌ی زامبی بعدی، ترکیبی از این دو مکان خواهد بود که احتمالا با پورتال‌هایی به هم متصل شده‌اند.

متاسفانه به نظر می‌رسد که بازی‌بازان باید تا سال ۲۰۲۱ برای نقشه‌ی جدید منتظر بمانند. علی‌رغم این که فصل اول بازی در کمتر از دو هفته‌ی دیگر آغاز می‌شود، این فصل بیشتر با وعده‌ی حالت‌های بازی جدید و همچنین ادغام بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War با Warzone عرضه خواهد شد. حالت Zombies، یکی از دلایل موفقیت Call of Duty: Black Ops Cold War بوده است و با رفع باگ‌های این حالت و Dead Ops Arcade 3 در به‌روزرسان ۲۱ نوامبر، به نظر می‌رسد که از این لحظه به بعد بهتر هم می‌شود.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اس، اکس‌باکس سری اکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید