گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

برخی از خریداران پلی‌استیشن ۵ از کثیف شدن کنسول می‌گویند

PlayStation 5 ، اخبار بازی ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

عده‌ی کمی از کسانی که موفق به خریداری پلی‌استیشن ۵ شده‌اند، کنسول‌هایی را دریافت کرده‌اند که در بهترین حالت ظاهری ممکن نبوده‌اند و روی پنل‌های سفید آن‌ها، نشانه‌هایی از کثیفی و لکه‌‌های سیاه به چشم می‌خورد.

به نظر می‌رسد که پلی‌استیشن ۵ موفقیت بزرگی برای سونی خواهد بود. کنسول سونی همین حالا هم در مسیر شکستن رکورد فروش پلی‌استیشن ۴ است. تا کنون درصد بسیار کمی از پلی‌استیشن ۵‌های خراب گزارش شده‌اند و مشکلات نرم‌افزاری مانند کرش کردن بازی به هنگام استفاده از حالت Rest و یا دانلود نشدن آن، تقریبا همگی با بهینه‌ساز رفع شده‌اند.اما یک مشکل کوچک وجود دارد. تعدادی از خریداران گزارش داده‌اند که کنسول‌های آن‌ها خیلی زود کثیف شده است. هنگامی که پلی‌استیشن ۵ رونمایی شد، بسیاری از تصمیم سونی برای ساخت یک کنسول سفید انتقاد کردند. حتی کمدین معروف شبکه‌ی HBO، جان الیور (John Oliver)، این کنسول را به “پنگوئنی که توسط شرکت اپل (Apple) طراحی شده است” تشبیه کرد. بسیاری ترجیح می‌دهند تا وسایل الکترونیکی خانه‌شان مشکی باشد تا در گذر زمان کمتر نشانه‌های کثیفی به خود بگیرد.

احتمال کثیف شدن سریع پلی‌استیشن ۵، متاسفانه برای برخی به یک واقعیت تبدیل شد و تعدادی از خریداران تصاویری را در Reddit منتشر کردند که این کنسول را با لکه‌های کثیفی و جلوه‌ای نه چندان زیبا نشان می‌داد. این کثیفی برای برخی به سادگی قابل شست و شو بود، اما عده‌ای گزارش داده‌اند که حتی با آب و صابون و مواد شوینده، موفق به پاک کردن این لکه‌ی عجیب نشده‌اند. عده‌ای معتقدند که گرمای کنسول پلی‌استیشن ۵، ممکن است باعث سیاه شدن آن شده باشد، اتفاقی که هر از چند گاهی برای محصولات پلاستیکی می‌افتد. خوشبختانه عده‌ای موفق شده‌اند که در تماس با بخش پشتیبانی سونی، یک ست پنل اضافه را دریافت کنند.

سونی هنوز به صورت عمومی به این اتفاق واکنش نشان نداده است. چندی پیش یک شرکت قصد داشت تا پنل‌های شخصی‌سازی شده‌ی پلی‌استیشن ۵ را به فروش برساند که با پیگرد قانونی از سوی سونی مواجه شد. پس امیدواریم که در آینده خود سونی این پنل‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد.

+1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ps3forever گفت:

    طرف لابد دستگاهو برده تو چال سرویس تعویض روغن بازی میکرده والا غیر ممکنه چون فقط چربیه که براثر گرما باعث لکه میشه که دیگه پاک نمیشه از رو هیچ صطحی کاری که با پلاک ماشین ها میکنن تو ایران یکم روغن میزنن میزارن جلو افتاب پلاک سیاه و وقتی نور تو روز و شب میتابه بهش دید نداره ودیگه پاک نمیشه الان روسری اس یکم روغن بزنید یکی دوز بعد همین بلا سرش میاد

    2Thumb up 1Thumb down
گیفتی